2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte Tasarruf

Tasarruf Finans Uzmanınıza Sormanız Gereken 10 Soru  

Tasarruf Finans Uzmanınıza Sormanız Gereken 10 Soru

Birlikte Tasarruf Finansı yöntemlerine başvurmak istiyor ama başvurmadan önce detayları mı öğrenmek istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü hangi yöntemi tercih ederseniz edin, mutlaka o konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmanız doğru seçim yapmanız açısından oldukça önemlidir.

BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Finansı hakkında bilgi almak istediğinizde alanında yetkin ve nitelikli Tasarruf Finans Uzmanlarımız sizi süreç hakkında bilgilendirecek, tüm sorularınıza eksiksiz bir şekilde yanıt verecektir. Ancak biz yine de hazırlıklı olmanız adına Tasarruf Finans Uzmanımıza görüşme sırasında yöneltebileceğiniz 10 temel soruyu derledik…

1.BİREVİM’in sunduğu avantajlar nelerdir?

BİREVİM, kendisine ait bir iş modeli olan Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle çalışır ve geliştirdiği insan merkezli sosyal finans anlayışıyla, bireylerin ev ve araba ihtiyaçlarına finansal çözümler üretir. Siz de BİREVİM’in sunduğu avantajları detaylarıyla birlikte öğrenmek istiyorsanız Tasarruf Finans Uzmanınıza bu soruyu sorabilirsiniz.

2. Birlikte Tasarruf Finansının avantajları neler?

Birlikte Tasarruf Finansı, bireysel tasarrufların kitlesel bir fon olarak yönetilerek, kişilerin, borçlanmadan ev, araba vb. ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan bir tasarruf yöntemidir. Tasarruf Finans Uzmanınıza Birlikte Tasarruf Finansının avantajlarını sorarak size en uygun tasarruf planlarını öğrenebilirsiniz.

3. Başvuru için gereken belgeler neler, süreç nasıl işler?

Tasarruf sahibi olmak için başvuru sırasında hangi belgelerin gerektiğini ve sürecin ne şekilde işlediğini öğrenmeniz, sorunsuz bir başvuru yapabilmeniz bakımından önemlidir. Tasarruf Finans Uzmanınız sizi tasarruf yolculuğunuz hakkında tüm detaylarıyla birlikte bilgilendirecek ve gerekli tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

4. En uygun tasarruf taksit vadesi hangisidir?

BİREVİM’in tasarruf planlarında pek çok taksit seçenekleri bulunur. Tasarruf Finans Uzmanınız ile birlikte, tasarruf hedefinizi, gelirinizi ve ödeme gücünüzü değerlendirerek sizin için en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

5. Değişken mi yoksa sabit taksit tutarı mı?

Birlikte Tasarruf Finansı’nı diğer yöntemlere göre ayıran en önemli özellik, farklı ve esnek ödeme seçenekleridir. Size özel hazırlanan tasarruf planları ile ister sabit tasarruf taksit tutarı, isterseniz de artan tasarruf taksit tutarı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Tasarruf Finans Uzmanınız, “ara ödeme” ve “teslimattan sonra artan taksit tutarı” gibi faklı ödeme seçeneklerini sizin için karşılaştırarak, en uygun tasarruf planına dahil olmanızda size yol gösterecektir.

6. Benim için en uygun tasarruf planı hangisi?

Doğru tasarruf planına dahil olmak için mutlaka bir Tasarruf Finans Uzmanından destek almalısınız. Şubemizi ziyaret ettiğinizde size en uygun tasarruf planının sunulması için öncelikle beklentinizi, gelirinizi, ödeme gücünüzü açıkça belirtmelisiniz. Zira Tasarruf Finans Uzmanımız sizin beklentilerinize ve ödeme gücünüze en uygun tasarruf planını seçerek, rahat bir şekilde tasarruf yapabilmenizi sağlayacaktır.

7. Teslim tarihim nasıl belirlenir?

BİREVİM’de birçok farklı tasarruf planı bulunur. Seçmiş olduğunuz tasarruf planı ve belirlediğiniz ödeme planına göre teslimat tarihinizin de değişiklik göstereceğini unutmayın. Bu noktada Tasarruf Finans Uzmanınız sizin seçtiğiniz tasarruf planı içerisinde alabileceğiniz maksimum teslimat tarihini söyleyecektir. Ayrıca teslimatınızı tarihini erkene çekmek için yapmanız gereken noktaların neler olduğunu da mutlaka sormalısınız.

8. Tasarruf taksitlerimi erken ödeyerek kapatabilir miyim?

Birlikte Tasarruf Finansı diğer finansman yöntemlerine göre daha esnek bir yapıdadır. Tasarruf taksitlerinin erkenden kapatılması, ara ödeme yapılması, tasarruf hedefinizin değiştirilmesi gibi pek çok seçenek bulunur. Başvuru sürecinde Tasarruf Finans Uzmanınıza bu detayları mutlaka sormalısınız.

9. Teslimat öncesinde ve sonrasında nelerle karşılaşabilirim?

Teslimat öncesi ve sonrasında kamu otoritesinin belirlediği, ev ve araç satış sürecinde karşılaşabileceğiniz çeşitli aşamalar vardır. Hazırlıklı olmanız için Tasarruf Finans Uzmanınızdan ipotek, tapu, ekspertiz ve satış prosedürleri gibi çeşitli süreçleri ayrıntısıyla öğrenebilirsiniz.

10. Tasarruflarımın güvencesi nasıl sağlanır?

BİREVİM, insan merkezli finans yaklaşımı ile tasarruf sahiplerinin haklarını korumaya yönelik pek çok güvence yöntemi sunar. Tüm bu güvencelerin neler olduğunu Tasarruf Finans Uzmanınıza sorarak detaylarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Tasarruf Finans Uzmanınıza yöneltebileceğiniz bu sorular sayesinde başvuru sürecinizde daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz bu listeye siz de yeni sorular ekleyerek aklınıza takılan her konuda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Siz de hemen Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten − four =