2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimEkonomi & FinansGenelRöportajlar

Birevim ile İşini Büyütenler · İzmir

Birevim; Türkiye’nin dört bir yanında tasarruf sahiplerinin yanında olmaya, ekonomilerine destek vermeye devam ediyor. Birevim ile dileyen hayallerindeki eve kavuşuyor, dileyen araba alıyor, dileyen müşteriler ise işlerini ve iş yerlerini büyütüp birlikte tasarrufla hem bireysel ekonomilerini güçlendiriyor hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Birevim’in tasarruf yöntemleri ile iş yerini büyüterek hayalindeki mobilya imalathanesini açan müşterimiz Osman Deniz kendi tasarruf hikayesini şöyle anlatıyor:

Kendinizi tanıtır mısınız?

Osman Deniz 36 yaşındayım ve 20 yıldır mobilyacı olarak çalışıyorum.

Bize işinizden bahseder misiniz?

Bu işe ilk babamın yanında başladım. Küçüklüğümden beri imalat sektörüne girmek vardı. Kendi yaptıklarımı satmak istiyordum. Buna da küçük bir atölye açarak başladım. Bu atölyeyi açtıktan sonra biraz zaman geçti şu an çalıştırdığım atölyeyi devraldım. Burada yaklaşık iki yıldır faaliyet gösteriyoruz. İki yıl içinde hem toptan hem de perakende satış yapabilecek  bir hale geldik. Kumaşlarımızı fabrikadan alıyoruz. Geniş çaplı çalışıyoruz. İlk başladığımızda bir personelim vardı. Şimdi ise dört personelim var. İşlerimizi büyütmek istiyoruz. Personel sayısını iki katına çıkarmak istiyorum.

Birevim ile nasıl tanıştınız?

Birevim İzmir Şubesi tarafından düzenlenen yemekte müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla tanıştım. Daha sonra şubeye uğrayarak 60 bin TL değerinde bir araç projesine dahil oldum. Aynı gün ağabeyimi de konut projesine dahil ettim. İlk sıra tespitinde 60 bin TL değerindeki arabamın teslim tarihi belirlendi. Memnun kaldığım için Birevim’i duyurabildiği herkese duyurmaya çalıştım. Çevremin bankadan ve faizden uzak durmasını istiyorum. Aklımdaki projeleri Birevim sayesinde teker teker hayata geçirmeye çalışıyorum.

Birevim yöntemleriyle işinizi büyütmek için ne kadarlık bir projeye dahil oldunuz?

Birevim ile işimi büyütmek için 500 bin TL’lik bir projeye dahil oldum. Böylece mobilya imalat kısmını genişlettim. Kumaş, iskelet ve döşemeyi birinci elden almaya başladım. Nakit olarak aldığım için uygun fiyata da aldım. Mobilyalarımızı uygun fiyata satmaya başladım. Bu da daha fazla sipariş almamı sağladı. Eğer mümkün olursa Birevim’den 1 milyon TL değerinde bir projeye dahil olmak istiyorum.

Tasarruf Finans sektörü ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Tasarruf Finans sektöründen herkesin yararlanması gerekiyor. Ev, araba, iş yeri veya arsa almak isteyen herkesin Birevim yöntemlerinden yararlanması gerektiğini düşünüyorum. Yüksek maliyetlere ve faize bulaşmak istemeyenler Birevim’i gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Birevim’de her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

Son olarak Birevim yöntemlerinden yararlanmak isteyenlere söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Herkes gönül rahatlığı ile Birevim’e gelip Tasarruf Finans modelini kullanarak işlerini büyütebilir veya yeni bir iş yeri açıp istihdama ve ekonomiye katkıda bulunabilir. Birevim ile yeni bir vizyon kazanan Tasarruf Finans modeli ekonomimize can suyu olacak ve bence geleceğin finans modeli olarak yerini alacaktır.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × 4 =