2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemi “Birlikte Tasarruf Finansı” ile bugüne kadar yüzbinlerce aileyi en kolay yoldan ev ve araba sahibi yapmayı başardı. Birevim, 99 şubesi ve binden fazla çalışanı ile Türkiye’nin 81 ilinde dar ve orta gelirli vatandaşların ev ve araba sahibi olması için çalışmaya devam ediyor. Birevim, geliştirdiği “Birlikte Tasarruf Finansı” ile tasarruf sahiplerini yüksek banka faizi borcu altına girmeden faizsiz ev, araba sahibi olmaları için finansal çözümler üretmektedir. Birevim ile kısa sürede ve ‘borçlanmadan’ ev, işyeri ve araba hayallerinize, küçük tasarruflarla ulaşabilirsiniz.

Birevim Nedir?

Birevim, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından “Tasarruf Finansman Şirketi” olarak lisans sahibi bir firmadır. 2016 yılında kurulan Birevim, Faizsiz Ev Sahibi Olma yani “Birlikte Tasarruf Finansı” yönteminin de Türkiye’deki mimarıdır. Güçlü ekonomik yapısı ve alt yapısı ile Birevim, tasarruf sahiplerini banka faizi borcuna girmeden faizsiz ev, araba sahibi olmalarını sağlayan “Tasarruf Finansman Şirketi’dir. Birevim; kendine ait bir iş modeli olan “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ile tasarruf sahiplerinin ev, araba vb. ihtiyaçlarına finansal çözümler üretmektedir. Birevim, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde toplam 99 şubesi ve binden fazla çalışanı ile özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların tasarruf yöntemleri ile ev ve araba sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Birevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Birevim, BDDK Lisansı ile Türkiye’nin 81 ilinde 99 şubesi ile hizmet vermektedir. Birevim geliştirdiği “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ile ev ve araba almak isteyenlere faizsiz çözümler sunmaktadır. Birevim, farklı ekonomik yapıya sahip aileleri bir araya getirerek insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma geleneğini yeniden canlandırmaktadır. Birevim, dar ve orta gelirli aileleri bir araya getirerek faizsiz yöntemlerle peşinat ödemeden ev ve araba sahip olmanızı sağlamaktadır. Birevim’in sunduğu “Birlikte Tasarruf Finansı” yönteminden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. Bu şartları sağlayan her Türk vatandaşı, Birevim’in sunduğu tasarruf finansman çözümlerinden yararlanabilir. Birevim “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemlerine katılanlar aile bütçelerini sarsmadan kira öder gibi ev sahibi olabilmektedir.

Birevim’den Ev Sahibi Olan Tasarruf Sahiplerimiz

Birevim 2016 yılından bu yana ülkemizde ev ve araba almak isteyen aileleri, faizsiz tasarruf yöntemleri ile hayallerine kavuşturmayı başardı. BDDK lisansı sahibi Birevim güvencesiyle ev ve araba sahibi olan tasarruf sahiplerinin sayısı her geçen gün artarak da devam etmektedir. Birevim olarak tasarruf sahiplerimiz ile bir aile olmayı başararak yüz binleri aşan tasarruf sahiplerimizin en kolay yoldan ev ve araba sahibi olmasını amaçladık ve başardık.

Eylül Ayının Mutlu Aileleri

Birevim, her ay onlarca aileyi hayalini kurdukları ev, araba ve işyerine kavuşturuyor. Birevim 2022 Eylül ayı itibariyle sırası gelen birçok aileye ev ve araba teslimi gerçekleştirdi. 2022 Eylül Ayı Birevim Mutlu Aileleri yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Ağustos Ayının Mutlu Aileleri

Birevim ile aileler faiz ödemeden bir bir mutlu oluyor! 2022 Ağustos ayında Birevim “Birlikte Tasarruf Yöntemleri” ile birçok insan ev ve arabalarını teslim aldı. 2022 Ağustos Ayı Birevim Mutlu Aileleri yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Temmuz Ayının Mutlu Aileleri

Birevim, ev ve araba hayali kuran kişilerin hayallerini 2022 Temmuz ayında da gerçeğe dönüştürdü.  2022 Temmuz Ayı Birevim Mutlu Aileler yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Haziran Ayının Mutlu Aileleri

Birevim olarak 2022 Haziran ayında “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ile onlarca tasarruf sahiplerimiz faizsiz şekilde ev ve araba sahibi olmayı başardık. 2022 Haziran Ayı Birevim Mutlu Aileler yorumlarımızı görmek için tıklayın.

Daha fazla Birevim ile ev, araç ve iş yeri sahibi olmuş tasarruf sahiplerini incelemek için YouTube kanalımızı (https://www.youtube.com/@Birevim/videos) inceleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × one =