2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi BankasıKampanya

Birevim’den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstediğin evi alabilme özgürlüğü Birevim’de

Faiz ödemeden kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise BİREVİM’in peşinatsız, kredisiz, faizsiz ve uygun ödeme koşullu ev yöntemleri tam size göre. BİREVİM; faizsiz, kira öder gibi aylık taksitlerle ödemelerinizi yapabileceğiniz ve vade sonunda ev sahibi olabileceğiniz bir destek sunar. BİREVİM’de, bankalardaki gibi ev alırken üzerine faiz eklenerek bütçenizi aşacak fiyatlarla karşılaşmazsınız. BİREVİM’de alacağınız evin gerçek değeri üzerine hiçbir ek para ve masraf eklenmeden, her ay düzenli ve bütçenize uygun ödemelerle ev sahibi olursunuz.

Faizsiz Ev Alma Fırsatı BİREVİM’de

BİREVİM, tasarruf sahiplerini faiz maliyeti ile uğraştırmadan hayallerindeki ev ve arabaya kavuşmasına vesile olan bir finans kuruluşudur. BİREVİM’de alacağınız evlere faiz gibi ekstra masraflar yüklenmez. BİREVİM, kendisine ait bir iş modeli olan Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle çalışır ve geliştirdiği insan merkezli sosyal finans anlayışıyla, bireylerin ev ve araba ihtiyaçlarına finansal çözümler üretir. Direkt olarak evin değeri kadar tasarruf yaparsınız ve ödemelerinizi her ay kira öder gibi gerçekleştirirsiniz.

Kira Öder Gibi Taksitle Ev Satın Almak

Kira öder gibi ev satın almak için BİREVİM’in birbirinden avantajlı tasarruf yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Günümüzde yaşam koşullarının zorluğu nedeniyle özellikle de dar gelirli aileler, ev sahibi olmakta zorlanabiliyor. Bir de üzerine faiz eklendiği zaman ev sahibi olmaları daha da zorlaşıyor. BİREVİM; faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sunarak her gelirden ailenin yuva kurmasına, ev sahibi olmasına vesile olur.

Her Ay Kira Öder Gibi Taksitle Ev Sahibi Olmak İster misiniz?

Kira öder gibi her ay taksitlerle ev sahibi olmak isterseniz 60, 80, 120, 180, 240, 360 ya da 480 aylık vade imkânlarından yararlanabilirsiniz. BİREVİM’de herkes ödeme yapacağı taksit sayısını ve bütçesine göre taksit miktarını kendisi belirler. Bu sayede her ay cebine göre ödeme yapar, zorluk çekmez. Tasarruf sahipleri dilerse aylık ödeme durumlarını gözden geçirerek vade süresinde taksit sayısı ya da taksit miktarı değişimi de yapabilir. BİREVİM, tamamen tasarruf sahiplerinin bütçelerinin dostudur ve onları rahatça ev sahibi yapmayı hedefler.

Kira Öder Gibi Ev Satın Alma Yöntemleri

Faiz ödemeden taksitle ev sahibi olmak için BİREVİM’in faizsiz ve kira öder gibi ev sahibi yapan tasarruf yöntemlerini inceleyebilirsiniz. BİREVİM, herkese ve her gelir düzeyine uygun olarak 4 farklı tasarruf yöntemi sunar. Bu yöntemler:

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Siz de hemen Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Veraset İlamı Nasıl Alınır?

Bilgi Bankası

Yapı Kullanma İzin Belgesi Nedir?

Bilgi Bankası

İskan Nedir? İskân Nasıl Alınır?

Bilgi Bankası

6 Adımda Ev Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 2 =