6.600 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte TasarrufSesli Makaleler

Borçlanmadan Mümkün mü?

Kredisiz, borçsuz ev ve araç sahibi olmak şüphesiz herkesin hayali. Günümüzde ev, araba, beyaz eşya ya da diğer tüm planlanabilir somut ihtiyaçlarınızı almanın birden fazla yolu var. Ancak yeterli geliriniz veya birikiminiz yoksa bu ihtiyaçlarınızı sadece borçlanarak elde etmek zorunda kalırsınız. Öyle ki kredi veya kredi kartıyla ihtiyaçlarınıza yüksek faiz ile borçlanarak sahip olursunuz. Bu da size faiz maliyeti ve ağır taksit ödemeleri olarak geri döner. Peki ama birikimi olmayan, kredi kartıyla ve krediyle uğraşmak istemeyenler ihtiyaçlarını nasıl karşılayacak? İhtiyaçlarınızı karşılamak borçlanmadan mümkün mü? Evet, mümkün! Gelin hep birlikte nasıl mümkün olduğuna bakalım.

Borçlanmaya mahkûm değilsiniz!

Kredi, kredi kartı, senet ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutlu musunuz? “Hayır” dediğinizi duyabiliyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki borçlanmak günümüz şartlarında hiç de kolay değil. Zira yüksek faizler, kredi notunuzun yeterliliği, bitmek bilmeyen borçlar tüm yaşantımızı etkiliyor, yeterli gelire sahip olmayan kişiler için ekonomik sıkıntılara yol açabiliyor. Peki, borçlanmadan ev, araba, mobilya, beyaz eşya nasıl alınır?

Borçlanmadan Ev Nasıl Alınır?

Günümüzde ev, araba, beyaz eşya ya da diğer tüm planlanabilir somut ihtiyaçlarımızı sağlamak için çeşitli finansman yöntemleri bulunur. Ancak pek çoğu kişilerin talebini karşılamaz. Zira kişileri borçlandırır, ciddi faiz maliyeti ve ağır geri ödemelerle bir başına bırakır. Peki ama borçlanmadan ev, araç veya planlanabilir somut ihtiyaçlarımızı nasıl karşılayacağız? Tabii ki BİRLİKTE TASARRUF ederek! Hayalinizdeki eve, arabaya kavuşmak istiyorsanız banka kredilerine ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken Birlikte Tasarruf Finansı’na dahil olmak ve ihtiyaçlarınızı Birlikte Tasarruf Finansı’nın gücüyle almak.

Birlikte Tasarruf etmenin avantajları nelerdir?

BİREVİM, tek başına tasarruf eden aileleri kurumsal bir çatı altında buluşturarak onların finansman ihtiyaçlarına ulaşmalarına vesile olur. Birlikte Tasarruf Finansı’na dahil olan aileler aylık tasarruf taksit tutarını koşullarına göre kendileri belirler ve birlikte tasarrufla ihtiyaçlarını karşılar. Üstelik her ay köşeye 1000 TL ayıran bir kişi bireysel tasarrufla 300 bin TL değerindeki evi satın almak için uzun yıllar beklemek zorunda kalırken, Birlikte Tasarruf Finansı ile örneğin 100 aile bir araya gelerek çok daha kısa sürede hayallerine kavuşur. Hesap bu kadar basit ve borçsuz. Gelin siz de aşağıdaki formu doldurun ve borçlanmadan hayallerinize kavuşun!

Benzer Yazılar
Bilgi BankasıBirlikte Tasarruf

Birevim Araba Hesaplama Programı

Bilgi BankasıBirlikte Tasarruf

Birevim Ev Hesaplama Programı

Bilgi BankasıBirlikte Tasarruf

Herkesi Ev Sahibi Yapmayı Hedefleyen Bir Model: BİREVİM

BirevimBirlikte Tasarruf

Çalışan da, emekli de bu yöntemle ev sahibi oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 + 9 =