2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimBirlikte Tasarruf

Tasarrufa Dayalı Ev Alma Modeliyle Kolaylıkla Ev Sahibi Olabilirsiniz

Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modeliyle kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz

Ülkemizde yaklaşık 23 milyon hanenin 8,5 milyonu lojman ve bir yakının evinde oturanlar dahil kiracı konumunda. Çoğunlukla orta ve alt gelir grubunda bulunan bu 8,5 milyon hanenin peşin para ile ya da kredi kullanarak ev sahibi olabilmesi gerçekten çok zor. Bu ailelerin, alacakları eve hiç fark ödemeyecekleri, o evi kolaylıkla alabilecekleri bir modele ihtiyaçları vardır.

Peki, böyle bir model var mı?

Evet! Orta ve alt gelir grubunun kolaylıkla ev sahibi olmalarını sağlayan bir model var. Adı, tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modeli.

Tasarruf yapmak güçlü ve güzel bir yöntem olmasının yanında, bu gücü bir adım daha ileriye taşıyan Birevim, ev sahibi olmak isteyenlerin tasarruflarını faizsiz bir modelle yapmalarını sağlayarak hedeflerine daha kısa sürede ulaşmalarına imkan tanıyor. Faizin girmediği bir tasarruf şekliyle milyonlarca aile tasarruf yaptığı zaman hem ihtiyaçlarını kolaylıkla gidermenin konforunu yaşıyorlar, hem de ülke ekonomisi bu durumdan olumlu etkileniyor. Tasarruf yapıldığında, bireylerin küçük birikimleri ülke ekonomisine kazandırılıyor. O küçük birikimler yeri geliyor büyük ihtiyaçları gideriyor, ülke ekonomisi için can suyu olabiliyor. Bu yöntemle bireyler ekonomik anlamda güçlenerek almak istedikleri evi kolaylıkla alabiliyorlar.

‘Bir evim olsun’ diyen herkesi tasarrufa dayalı ev alma modeliyle kolaylıkla ev sahibi yapan Birevim, bu yöntemi tercih eden ailelerin, yalnızca satın aldıkları evin değerini ödeyerek, tamamen faizsiz bir şekilde ev sahibi olmalarını sağlıyor.

Birevim’in tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modelini tercih edenler hangi avantajları elde ediyorlar gelin birlikte bakalım.

  • Tamamen faizsiz bir ev alma modeliyle ev sahibi oluyorlar.
  • Alacakları eve hiç fark ödemiyorlar, sadece evin değerini ödüyorlar.
  • Bireysel olarak uzun yıllar tasarruf yaparak bir ev sahibi olabilirken, Birevim’in tasarrufa dayalı faizsiz modeliyle çok çok kısa sürede ev sahibi olabiliyorlar.
  • Türkiye’nin neresinde olursa olsun Birevim ile ev sahibi olabiliyorlar. İstedikleri herhangi bir satılık evi alabiliyorlar.
  • Birevim’in tasarrufla ev alma modeliyle müşteriler; 60, 80, 120, 180, 240, 360 ve 480 kişilik tasarruf programlarına dahil olarak, aylık ödenecek taksitleri kendileri belirleyebiliyorlar.
  • İsterlerse hiç peşinat vermeden de ev sahibi olabiliyorlar.
  • Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modeliyle ev sahibi olmak isteyen kişiler evini ucuza mal ediyor.
  • Birevim’in bu özel modeliyle toplam taksitleri olması gerekenden çok daha erken bitiyor.
  • İhtiyaç duyulması halinde ev sahibi olmak isteyen kişiler taksitlerinde ve evin değerinde değişikliğe gidebiliyorlar. Bu model ev sahibi olmak isteyenlere değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

Siz de tasarruf yaparak ev sahibi olmanın avantajlarından yararlanmak ve kolaylıkla ev sahibi olmak isterseniz 444 23 53’ü arayarak Birevim müşteri temsilcileriyle görüşüp detaylı bilgi alabilir, bütçenize uygun hesaplar yaptırabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 2 =