2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Kampanya

Yöntemini Seç, Evine Geç!

Sektöre Kazandırdıkları 11

Birevim, faizsiz ev almak istiyorum diyenler için birbirinden özel tasarruf yöntemleri sunuyor. “Bir evim olsun” diyen herkese çözüm olarak sunulan bu tasarruf yöntemleri sayesinde insanlar faizsiz bir yolla ev sahibi olmanın huzurunu yaşarken aynı zamanda almak istediği eve fazladan tek kuruş dahi ödememekle ekonomik anlamda verimli bir yol tercih etmiş oluyorlar. Bu makalemizde faizsiz ev nasıl alınır? Sorusuna cevap niteliği taşıyan Birevim’in faizsiz ev alma yöntemlerine kısaca değineceğiz. Şayet bir ev sahibi olup kiradan kurtulmak istiyorsanız işte fırsat! Siz de hemen bahsedeceğimiz bu mükemmel tasarruf yöntemlerinden birini seçin, evinize geçin.

SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ

Bu yöntemde Faizsiz ev almak isteyen kişilerin bir araya gelmesi sonucu oluşan tasarruf programında kimin hangi ay evini teslim alacağı noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler, bu yöntemi tercih ettikleri takdirde kısa sürede evine taşınıp kiradan kurtulabilirler. Birevim, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile ev sahibi olmak isteyip, hiç peşinatı olmayanları da unutmuş değil. İsteyen hiç peşinatı yoksa dahi Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile faizsiz ev sahibi olabilir.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile ev sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken, almak istediğiniz evin fiyatını ve ödemek istediğiniz taksitleri belirleyin. Daha sonra yapılan sıra tespiti sonucu çıkan tarihte evinizi teslim alın. Birevim’in kendine özgü yöntemiyle ev sahibi olmak istiyorsanız bilmelisiniz ki, almış olduğunuz evin bedeli dışında fazladan herhangi bir fark ödemezsiniz. Birevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı gibi ek maliyetler getiren uygulamalar yok. Bu arada Birevim neden böyle bir şey yapıyor? Kazancı ne? Gibi sorular aklınıza gelebilir. Birevim her müşterisinden evin bedelinin %6,9 ila %11,9 arasında müşterinin ödeme durumuna göre değişen oranda çalışma bedeli alır. Birevim’in yapmış olduğu organizasyon neticesinde kazancı; müşterilerinden aldığı çalışma bedelidir.

SERBEST PLANLI TASARRUF YÖNTEMİ

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için diğer mükemmel seçenek ise, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemidir. Bu yöntemde, Sıra Tespitli Tasarruf Yönteminin aksine evinizi teslim alacağınız tarihi yapacağınız ödeme planına göre siz belirleyebilirsiniz. Serbest Planlı Tasarruf Yöntemini tercih edenler aslında gelir durumuna göre ev sahibi olma süreçlerini kendileri şekillendirip planlayabilirler.

Bu yöntemde de Sıra Tespitli Tasarruf Yönteminde olduğu gibi evin bedeli dışında fazladan herhangi bir fark ödemezsiniz, isterseniz hiç peşinat ya da ara ödeme vermeyebilirsiniz; ancak şu unutulmamalıdır ki, peşinat vermek, ara ödemeler yapmak, uzun vadeler yerine kısa vadeler tercih etmek her zaman müşteri açısından büyük avantajlar sağlar.

KONUT DEĞER ENDEKSLİ TASARRUF YÖNTEMİ

Birevim’i Türkiye’de ilk olarak sunduğu ve sadece Birevim’in uyguladığı bu yöntemde “Faizsiz nasıl ev alabilirim?” diyen herkes için büyük bir fırsat sunuyor. Evinizi teslim alacağınız tarih ilerleyen yıllarda olsa dahi eviniz değerini koruyor ve sonuç olarak başlangıçta almak istediğiniz evi teslim tarihiniz geldiğinde alabiliyorsunuz. Bir nevi, konutların değer artışı karşısında yapmış olduğunuz plan kendini korumuş oluyor. Konut Değer Endeksli Tasarruf Yönteminde de evinizi alacağınız tarih, noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle belirleniyor. Bu yöntemde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınıyor ve alacağınız evin değeri de o oranda artıyor. Böylelikle evinizi teslim alacağınız tarih geldiğinde, evinizi artan değer üzerinden alıyorsunuz.

Yukarıda her üç faizsiz ev  tasarrufyöntemine de kısaca değindik. Çok daha fazlasını ve tüm detayları www.birevim.com da yer alan Ev Alma Yöntemleri başlığında bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Kampanya

Ramazan’da ev almak isteyene büyük kolaylık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − five =