2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Kolayca ev sahibi olmak, kira ödemekten kurtulmak, yeni bir yuva kurmak ya da evinizi değiştirmek… Hangi sebeple olursa olsun ev sahibi olmak BİREVİM ile artık çok kolay. BİREVİM; ev almak isteyenlere tamamen faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve uzun vadelerle ev alma imkânı sağlayan bir Tasarruf Finansman kuruluşudur. Bu sayede hayalini kurduğunuz eve borçlanmadan sadece tasarruf yaparak kira öder gibi sahip olursunuz.

Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu: BİREVİM

BİREVİM kolay ev sahibi olmak ve ödemelerini rahatça yapmak isteyen kişilerin hayatlarına dokunmak, onları ev sahibi yaparak mutluluklarına ortak olmak için 4 yıldır var gücüyle çalışıyor. BİREVİM, yalnızca geliri yüksek olanlara ya da durumu iyi olanlara bu imkânı tanımaz. Ev sahibi olmak isteyen tüm ailelere, tüm gelir gruplarına ve tüm kişilere bu imkânı sağlar. Diğer finans yöntemlerine göre bir ev parasına iki ev parası ödemek zorunda bırakmadan, faiz maliyeti ile uğraştırmadan, sadece tasarruf yaparak kişilerin ev sahibi olmasına vesile olur. BİREVİM; tümüyle kendisine ait bir iş modeli olan Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle çalışır ve geliştirdiği İnsan Merkezli Sosyal Finans anlayışıyla, bireylerin ev, araba vb. ihtiyaçlarına finansal çözümler üretir. Bu sayede oldukça küçük taksitlerle aylık, kira öder gibi tasarruf yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Avantajlı kampanyaları inceleyin!

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

BİREVİM faizsiz ev almak isteyenler için 4 yıldır avantajlı tasarruf yöntemleri ile ülkemizde yüzbinlerce insanı ev sahibi yapmak için çalışır. Mevcut finansman yöntemlerinin yüksek geri ödeme koşulları ve peşinat zorunlulukları özellikle de dar gelirli kişilerin ev alabilmesini zorlaştırıyor. BİREVİM’in benzersiz tasarruf yöntemlerinde ne peşinat ne de faiz vardır. Satın almak istediğiniz evi hiçbir ek maliyet olmadan tamamen kendi değeri üzerinden satın alırsınız. Üstelik esnek ödeme koşulları sayesinde tasarruf taksitlerinizi düzenleyebilir veya istediğiniz zaman tamamını ödeyebilirsiniz.

Taksitle Ev sahibi Olmak İçin BİREVİM

Taksitle ev sahibi olmak ve her ay kira öder gibi evin kendi değeri üzerinden para ödemek isteyenler için, BİREVİM uzun tasarruf vadeleri sunar. BİREVİM, ev sahibi olmak isteyenleri mağdur etmemek adına farklı tasarruf yöntemleri sunar. Özellikle ev almak için sunulan yöntemlerden biri olan “Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi” ile hem alacağınız evin tutarını hem de aylık olarak yapacağınız ödemeleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede kazancınıza, bütçenize göre ödemelerinizi ayarlar, her ay ödeme konusunda mağdur olmazsınız. Diğer ev alma yöntemleri olan “Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi” ile ise her ay gerçekleşen “Sıra Tespitleri” ile gruplarda bulunan kişiler, sırasıyla ev sahibi olur. Tasarruf yöntemleriyle ilgili detaylı bilgi almak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Siz de hemen Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53’ten İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × two =