2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Kayseri Satılık Daire En Uygun Fiyatla Nasıl Alınır?

kayseri

Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde bulunan Kayseri ili Ankara ve Konya’dan sonra 1.434.357 kişilik nüfusu ile ülkemizin 3. büyük kenti ve sanayi merkezidir. Bunun yanında Türkiye’nin en kalabalık 14. şehri olup yüzölçümü olarak da Türkiye’nin en büyük 8. ilidir.

Kayseri’de Satılık Ev Fiyatları

Şubat 2022 sonu itibarıyla Kayseri ilinde son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %93.09 artmıştır. Bölgede ortalama satılık konut fiyatları 440.055 TL olurken, ortalama satılık konut büyüklüğü 165 metrekaredir. Kayseri’de satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Şubat 2022 sonu itibarıyla 2.667 TL olarak belirtiliyor ve benzer özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 22 yıl seviyelerindedir. Bir senelik ortalamaya göre ise Şubat 2022 sonu itibarıyla konut için Kayseri ilinde en fazla değer kazanan ilçeler sırasıyla Bünyan, Develi, İncesu olmuştur. Amortisman süreleri dikkate alındığında Şubat 2022 sonu itibarıyla Kayseri ilinde en hızlı geri dönüşe sahip ilçeler Yeşilhisar, Talas, Kocasinan, Melikgazi, Hacılar olarak sıralanıyor. Yine amortisman sürelerine göre Şubat 2022 sonu itibarıyla Kayseri ilinde en geç geri dönüşe sahip ilçeler sırasıyla Bünyan, Develi, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza şeklinde belirtiliyor.

Kayseri Satılık Daire

Kayseri’de Faizsiz Ev Almak

Konut alırken peşin olarak alma yolunu seçmek, en masrafsız yoldur ancak tüm bireyler bu şansa sahip değildir. Bu da tüketicileri banka kredisi kullanmaya yönlendirse de banka kredisi kullanan tüketiciler ortaya çıkacak dosya masrafları ve yüksek faizler sebebiyle geri ödemelerde zorluklarla karşı karşıya gelebilirler.

Günümüz şartlarında faizsiz ev almak neredeyse imkânsız gibi gelmektedir. Fakat kredi faizi ödemek zorunda kalmadan, tasarruf finansmanlarından faydalanarak kolayca ev sahibi olmak hala mümkündür. Kredi kullanarak faizlerle karşılaşmak istemeyen herkesi, Birevim, sunduğu tasarruf finansmanı modelleri ile ödeme koşullarını tamamen kendilerinin belirleyeceği şekilde ev sahibi yapıyor. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan ve banka kredileri ile uğraşmadan siz de istediğiniz ev için ihtiyacınız olan finansmanı Birevim’in sunduğu tasarruf finansmanı çözümleri ile kolayca elde edebilirsiniz.

Birevim tarafından sunulan tasarruf planları içinden ister Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek, bütçenizi zorlamadan ev sahibi olabilirsiniz. Birevim tasarruf finansman planları sayesinde bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ev sahibi olurken ödemeleri bütçenize uydurmanın verdiği rahatlığı yaşarsınız. Birevim tasarruf finansman planları borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetlerle karşılaşmadan ev sahibi olmak için en doğru seçenektir.

Birlikte Konut Finansmanı: Birevim’in sunduğu tasarruf finansmanı planlarından Birlikte Konut Finansmanı seçeneğini seçtiğinizde sizinle aynı ödeme koşullarını taşıyan bir gruba dahil olur ve bu şekilde hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız. Birlikte Konut Finansmanı planında finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle ortaya çıkar.

Kişiye Özel Konut Finansmanı: Birevim’in bir diğer konut finansmanı planı da Kişiye Özel Konut Finansmanıdır. Bu alternatifte konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşmanız sağlanır. Bu alternatifte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz. Böylece bütçenizi zorlamanıza hiç gerek kalmaz. Kişiye Özel Konut Finansmanı alternatifinde bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşayarak hayalinizdeki konuta rahatça ulaşırsınız.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 − two =