2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Tasarruf Finans Uzmanınız ile Görüntülü Görüşmenin Yolu

Tasarruf Finans Uzmanınız ile Görüntülü Görüşmenin Yolu

Evinizin rahatlığında Tasarruf Finans Uzmanlarımız ile görüntülü görüşerek Birlikte Tasarruf Finansı ile tanışmanız hatta ev, araba ve iş yeri sahibi olma hayaliniz için ilk adımı atmanız artık çok kolay!

BİREVİM ailesi olarak, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi süresince uzaktan da olsa BİRLİKTE olmanın ne kadar büyük bir önem taşıdığını biliyor ve sizlerin yanında olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda, hızlandırdığımız dijitalleşme süreçlerimiz ve yeniliklerimiz kapsamında Görüntülü İletişim Sistemimiz (GİS) ile her zaman yanınızdayız! GİS ile şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Tasarruf Finans Uzmanlarımız ile görüntülü görüşerek; Birlikte Tasarruf Finansı hakkında detaylı bilgi alabilir, size en uygun tasarruf planını keşfedebilir ve istediğiniz bir tasarruf planına dahil olabilirsiniz. Üstelik GİS üzerinden açacağınız tasarruf planı ile ev, araba veya iş yeri sahibi olma hayaliniz için büyük fırsatlar yakalarsınız! Siz de hemen Tasarruf Finans Uzmanlarımızla görüntülü görüşerek GİS randevunuzu oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. GİS Randevunuzu Oluşturun

Tasarruf Finans Uzmanlarımız ile görüntülü görüşmek için 444 23 53 numaralı iletişim merkezimizi arayarak görüntülü iletişim randevunuzu oluşturabilirsiniz.  

  1. Randevu Linkine Tıklayın

Planladığınız randevunuz doğrultusunda sizinle paylaşılan görüntülü görüşme linkini tıklayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz.  

  1. GİS’e Özel Avantajları Yakalayın

Tasarruf Finans Uzmanlarımızla gerçekleştirdiğiniz görüntülü görüşmenizde açacağınız tasarruf planı ile GİS’e özel çalışma bedeli indirimi ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hemen şimdi görüntülü görüşme randevusu oluşturmak için bize 444 23 53 numaralı İletişim Merkezimizden ulaşabilir veya sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Hayalleriniz için ilk adımı atma sırası sizde!

 

Benzer Yazılar
BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 + 11 =