2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte Tasarruf

Tasarruflarımız kadar zenginiz

Tasarruflarımız kadar zenginiz

Tasarruf Yapmak… Hemen hepimizin istediği ancak genellikle bir türlü hayata geçiremediğimiz bir eylemdir.

Çoğumuz için bugün kazanıp bugün harcamak yerine harcamalarımızı aşırıya kaçmadan yaparak paramızın kontrolünü sağlamak ütopik bir hayaldir. Genellikle gelir gider dengemizi sağlamaya çalışırken tasarruf yapmayı es geçer ya da ileri ki dönemlere erteleriz.

Ancak hepimiz için farklı gerekçelerle olsa da tasarruf fikri her zaman aklımızın bir köşesinde vardır. Bazen bir araba sahibi olmak, bazen bir ev sahibi olmak, bazen arsa sahibi olmak ve daha birçok şey… Gerekçeler farklı farklı olsa da sonuçta hayalleri gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyulan tek şey iyi bir birikim sağlamış olmaktır. Çünkü isteklerimizi yalnızca ekonomik yönden özgür hissettiğimizde gerçekleştirebiliriz.

Aslına bakarsanız ‘tasarruf yapmak’ çoğumuz için bir nevi geleceğe dönük bir tedbir davranışıdır. Hele bir de tasarruflarımızı yatırımlara dönüştürebiliyor ya da o tasarruflar sayesinde ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyorsak yarınımızı güvence altına almak adına önemli adımları gerçekleştirmiş oluruz.

Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, insanlar kendilerini zorunlu hissetmediklerinde ya da borçlanmadıklarında bütçelerinden bir miktarı tasarruf için ayıramıyorlar.

Oysa bugün maddi durumumuz çok iyi olsa da tasarruflarımızla geleceğe yatırım yapmadığımız sürece elimizdeki tüm para yok olmaya mahkumdur. Çünkü bize kalacak olan paramız sadece tasarrufumuz ve o tasarruflar sayesinde elde ettiklerimizdir. Kazancımızın tamamını tüketip her ay belli bir miktarı tasarruf için ayırmazsak herhangi bir risk durumunda başkalarına muhtaç olur ya da kredi gibi alternatif yollara başvurarak çok büyük borçların altına girmek zorunda kalırız. Bu nedenle insan, aslında yalnızca tasarrufları kadar zengindir ve ekonomik anlamda tasarrufları kadar güçlüdür!

Bugünden tasarruf yapmaya başlamak hayatımızda birçok şeyi değiştirebilir. Eğer bir yerlerden yüklü miktarda bir para beklentimiz yoksa, hayatımızın ilerleyen dönemlerinde hayalini kurduğumuz hayat standartlarına sahip olabilmek için düzenli tasarruf yapma alışkanlığını kazanmamız şarttır.

İşte Birevim, yalnızca bugününü değil geleceğini de düşünen herkes için en kolay yoldan, en uygun maliyetle, küçük tasarruflarla ihtiyaçlarınızı karşılama ve yatırım yapma imkanları sunuyor. Üstelik bireysel tasarruflarınızla çok daha uzun zaman alacak birikimlere birlikte tasarruf imkanı sunarak daha hızlı ve en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Birevim, birlikte tasarruf yapmanın gücüne olan inancıyla ev, araba, arsa vb. ihtiyaçları olan herkesi çok eskiden beri bilinen bir yöntem olan tasarrufa yönlendirerek bu yolla elde ettikleri birikimlerle hayallerine kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

‘Peki neden tasarruf yaparken Birevim yöntemlerini tercih etmeliyim?’ diyorsanız işte yanıtı;

Birevim yöntemlerini tercih ettiğinizde 60, 80, 120, 180, 240, 360 veya 480 kişilik tasarruf programlarından birine dahil oluyorsunuz.  Bu, almak istediğiniz gayrimenkule ya da arabaya çok küçük taksitlerle kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabileceğiniz anlamına gelir. Bireysel tasarruflarınızla elde edeceğiniz birikimi, Birevim yöntemleriyle birlikte tasarruf yaparak çok daha kısa sürede elde edersiniz. Çünkü Birevim’de tek başınıza değil birlikte tasarrufun gücüyle hedeflerinize ulaşırsınız.

Diğer yöntemlerle ev sahibi olurken bir miktar peşinat ödemek zorunda bırakılırsınız. Oysa Birevim yöntemlerinde peşinat zorunluluğu bulunmaz. Almak istediğiniz ev için kendi bütçenize göre bir ödeme planı oluşturma özgürlüğü tamamen sizin elinizdedir. Birevim, sunduğu yöntemler sayesinde küçük tasarruflarla, en uygun maliyetle ev sahibi olmanızı sağlar.

Ayrıca Birevim’in tasarruf yöntemlerine dahil olduğunuzda kredi kullanımında olduğu gibi yüksek faizler ve masraflar yerine hiçbir ek maliyet ödemeden tamamen faizsiz ev, araba, arsa sahibi olursunuz. Birevim, tasarruf programlarında oluşan tüm faydanın, o tasarruf programında bulunan kişilere dönmesi ilkesiyle çalışır.

Birevim yöntemlerine dahil olmak için Türkiye’nin neresinde olduğunuzun da bir önemi yoktur.  Birevim yöntemleri ile Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir gayrimenkulü ya da arabayı alabilirsiniz.

Siz de Birevim’in tasarruf yöntemlerine dahil olarak kısa sürede hayallerinize kavuşmak isterseniz 444 23 53 numaralı telefondan Birevim Detaylı Bilgi Hattına ulaşarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 + 14 =