2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

Birevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

BİREVİM ile hem araba hem de ev almak çok avantajlı. BİREVİM, ailelere, kişilere, ev sahibi olmak isteyen herkese kendine özgü Birlikte Tasarruf Finansı ile avantajlı ev alma yöntemleri sunar. Bu ev alma yöntemlerinde peşinat ödemek kişinin kendi isteğine kalır. Dilerse belli bir peşinat ödeyip gerisini taksitlendirebilir, dilerse de tamamen peşinatsız ödemeler yapabilir.

Kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce aileyi ev ve araba sahibi yapan BİREVİM, borçlandırmadan tasarrufla aileleri hayallerine kavuşturdu. Türkiye’nin lider firması olan BİREVİM, birçok kişiyi ev ve araba sahibi yaptı. BİREVİM aynı zamanda Birarabam ile ortak çalışma yürüterek, araç isteyen kişileri bu şirkete yönlendirebiliyor. Durum böyle olunca “BİREVİM ile nasıl ev alabilirim ve BİREVİM ile nasıl araba alabilirim?” soruları, oldukça fazla soruluyor.

BİREVİM ile Nasıl Ev Alabilirim?

BİREVİM ile ev veya araba sahibi olmak için öncelikle sizi Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan şubelere davet ediyoruz. BİREVİM’in alanında yetkin Tasarruf Finans Uzmanları, her konuda sizi bilgilendirecek ve yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorulara bu şekilde yanıt bulabilirsiniz.

BİREVİM’de araba ve ev sahibi olmak için kullanılan farklı yöntemler vardır. Bu yöntemlerden en uygun olanını kendiniz için seçebilirsiniz. Yöntemler arasında küçük farklılıklar bulunur.

BİREVİM Tasarruf Yöntemleri Nelerdir?

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarrufla Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Seçeceğiniz tasarruf yöntemine dilerseniz peşinatlı veya peşinatsız şekilde dahil olabilirsiniz. Peşinatsız veya peşinatlı yönteme dahil olduktan sonra aylık ödemeniz gereken taksit tutarlarını belirlersiniz. Taksit tutarları kaç kişilik gruba dahil olacağınızı belirler. 24, 36, 48, 66 kişilik tasarruf gruplarına dahil olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz arabaya dair tüm hususları netleştirdikten sonra sözleşmeye yapılır. Tüm hususlar sözleşmeye yazılı olarak geçirilir ve BİREVİM ile sizin aranızda imzalanır. Son aşama olarak arabayı ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Sıra Tespitli Yönteme dahil olursanız bu işlem huzurunda yapılan sıra tespitlerinde belirlenir.

BİREVİM ile ev ve araba almak isterseniz bulunduğunuz il ve ilçedeki BİREVİM şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde BİREVİM şubesi yoksa 444 23 53 numaralı telefon üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birevim

Tasarrufun Dijitali BİREVİM’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 − 11 =