2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Sahibi Olma Yöntemleri

Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, BİREVİM’in sunduğu ev alma yöntemlerinden yararlanabilirler. Ev sahibi olmak isteyenlere dört farklı ev alma yöntemi sunan BİREVİM, bankaların aksine kredisiz ve faizsiz ev alma imkânı sunuyor. Bu sayede, ev sahibi olmak isteyen kişiler hayallerindeki evlere gerçek değerinde ulaşıyorlar.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak İçin BİREVİM

Günümüzde ev fiyatlarının artışı, kişilerin peşin olarak ev almalarını neredeyse imkânsız hale getiriyor. Bu sebepten dolayı da ev sahibi olmak isteyen kişiler kredilere başvurmak zorunda kalıyor. Bildiğiniz gibi krediler faizli finans yöntemleridir ve alınacak evleri değerinden daha fazla paralarla sunarlar. BİREVİM, tam da bu noktada kiradan kurtulmak isteyen, yuva kuracak olan ya da yeni ev sahibi olmak isteyen tasarruf sahiplerine tamamen faizsiz ve kredisiz ev alma imkânı sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak ve bunu evin kendi değerinde gerçekleştirmek için BİREVİM’in yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

BİREVİM’de Ev Alma Yöntemleri

BİREVİM ev alma yöntemleri, bu kuruluşun ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu dört ayrı yöntemdir.

Ev Alma Yöntemleri

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Bu yöntem ile evin satın alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak sıra tespiti işlemiyle belirlenir. Satın almayı düşündüğünüz ev için bu yöntemle ister peşinatlı isterseniz de tamamen peşinatsız ödeme yapabilirsiniz. Alacağınız evin tutarını kendiniz belirlersiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Bu yöntemi tüm dünyada ilk uygulayan BİREVİM’dir. V2 tasarruf yöntemi ile hem alacağınız evin değerine hem de ödeyeceğiniz taksitlere kendiniz karar verirsiniz. Yine evin alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak sıra tespitiyle belirlenir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Adından da anlaşıldığı gibi hem evin teslim alınacağı tarihi hem de ödemelere tasarruf sahibinin kendisi karar verir ve planlamayı kendi bütçesine göre yapar.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bu yöntemde de evin satın alınacağı tarih noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle belirlenir. Evin teslim tarihi geldiğinde evin değeri aynı şekilde korunmuş olur. T.C. Merkez Bankası’nın her ay yayımladığı konut fiyat endeksi baz alınır ve siz evi satın alacağınız tarihte evin değeri artmış olarak aynı fiyata alırsınız.

BİREVİM’in Avantajlı Tasarruf Planlarını İnceleyin!

BİREVİM’e Kredisiz Ev Başvurusu

Kredisiz ev başvurusu yapmak için size en yakın BİREVİM şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurular direkt olarak BİREVİM şubelerinde yapılabiliyor. Türkiye’nin birçok şehrinde ve ilçesindeki şubeleri, internet adresinde bulunan haritadan bulabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yere yakın bir BİREVİM şubesi yoksa ev sahibi olmak için 444 23 53 numarasını arayarak İletişim Merkezine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size ulaşsın isterseniz aşağıda bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − nine =