TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Motor

Taksitle Motor

Sevenleri için adeta bir tutku halini almış olan motosiklet sahibi olmak, hızla artan fiyatlar nedeniyle zor hale gelse de Birevim, sunduğu finansman çözümleri ile bu süreci oldukça kolaylaştırıyor. Faizsiz taksitle motosiklet almak, finansman konusunda zorluk yaşayan birçok tüketicinin hayalidir. Siz de taksitle motor almak istiyorsanız Birevim finansman planlarıyla dosya masrafı, ek masraflar ve yüksek faizlerle burun buruna gelmeden istediğiniz motosiklete kolayca sahip olabilirsiniz.

Peşinatsız taksitle motor almak için daha fazla beklemeden, sizin belirleyeceğiniz ödeme planları ile finansman yardımı alabilir, peşinat ödeme zorunluluğunuz olmadan motor hayalinize kavuşabilirsiniz. Taksitle motor sahibi olmak istiyorum diyorsanız, banka kredisi kullanmanıza ve peşinat ödemenize gerek kalmadan bütçenize uygun düşük taksitlerle motor sahibi olma fırsatları Birevim finansman planlarında sizi bekliyor.

Taksitle motor satan firmalar tarafından düzenlenen ödeme kampanyalarında çoğu kez vade farkı söz konusu olur. Bu durum da geri ödemelerde tüketiciler açısından sorun yaratabilir. Birevim ise bütçenize uygun ödeme planları çerçevesinde ihtiyacınız olan finansal desteği sağlayarak sizi taksitle motor sahibi yapıyor. Taksitle motor satan yerlerde vade farkına maruz kalmadan taksitle motor satın almak için Birevim finansman planını tercih ettiğinizde herhangi bir faiz olmadan, grup veya bireysel ödeme planlarına dahil olarak ödeme yaparsınız.

Taksitle Motor Nasıl Alınır?

Taksitle motosiklet kampanyası yapan firmalar genelde bu kampanyalarına vade farkı yansıtırlar. Durum böyle olunca taksitle motor almak isteyen tüketicilerin aklına gelen ilk alternatiflerden biri banka kredisi kullanmak olur. Bankalardan kredi çektiğinizde ise kaçınılmaz bir şekilde yüksek faizlerle karşı karşıya kalırsınız. Birevim’in sunduğu finansman planlarından faydalanarak motor aldığınızda ise taksitle motor satan firma aramanıza gerek kalmaz. Birevim finansman alternatifleriyle banka kredisi kullanmadan, dosya masrafları ve yüksek faizlerle uğraşmadan hayalinizdeki motora kolayca kavuşabilirsiniz.

Taksitle motor satışı konusu, motosiklet sahibi olmak isteyen ancak yeterli birikimi olmayan bireylerin araştırdığı konuların başında gelir. Siz de taksitle motor sahibi olmak için gereken finansmana Birevim’in motosiklet finansman planları ile kolayca ulaşabilir, motor hayalinize kolayca kavuşabilirsiniz. Birevim tarafından sunulan motosiklet finansmanı ile fiyatı fark etmeden istediğiniz motor modeline ödemelerinizi bütçenize göre belirleyerek sahip olabilirsiniz. Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz bir şekilde motor sahibi olmanız için gereken tek şey Birevim ailesiyle tanışmak olacaktır. Taksitle motor almak için Birevim finansmanından faydalandığınızda şu avantajlarınız da olacak;

  • Küçük taksitler ödeyerek, kredi çekmenize gerek kalmadan kolayca motosiklet alabileceksiniz.
  • Motor almak için kullandığınız finansmanın ödemelerini tamamen kendi bütçenize göre düzenleyeceğiniz için ödeme konusunda bir problem yaşayamayacaksınız.
  • Banka kredisi kullanmadığınız için ek masraflarınız, peşinat ya da faiz ödeme sorununuz olmayacak.

Birevim Motosiklet Alma Sistemi

Taksitle motosiklet satın almak istediğinizde burun buruna geleceğiniz peşinat, faiz ve ek masraflar gibi zorunluluklarla karşılaşmamanızın tek yolu, size ihtiyacınız olan finansmanı sağlayan doğru tasarruf finansmanı şirketine yönelmek olacaktır. Birevim, her bütçeye uygun olarak sağladığı finansman desteğiyle hayalini kurduğunuz motosikleti kapınıza getiriyor.

Taksitle motor alma sürecinizde finansal anlamda en büyük destekçiniz Birevim olacak! Taksitle motor nasıl alınır diye merak edenler için çeşitli alternatifler söz konusudur, ancak birçok kişi birikim yapma konusunda tavsiye verir. Birikim yaparak motor satın almak özellikle dar gelirli tüketiciler için çok zordur. Birevim’in tam da bunun için oluşturduğu finansman planlarından faydalanıp ödeme miktarlarınızı siz belirleyerek ikinci el ya da sıfır olması fark etmeksizin istediğiniz motoru kolayca alabilirsiniz.

Birlikte Motosiklet Finansmanı ve Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı planları ile bireylere motosiklet almaları için uygun finansmanı sağlayan Birevim’de her bütçeye uygun bir ödeme alternatifi sunulur. Siz de taksitle motosiklet alma sürecinizde ödemelerinizde zorlanmadan kolayca finans desteği almak için zaman kaybetmeden hemen Birevim şubelerine başvurun…

Taksitle motor almak isteyen birçok kişinin aklına ilk olarak banka kredisi seçeneği gelir, oysa banka kredileri hem yüksek faiz hem de peşinat zorunluluğundan dolayı geri ödemelerde bireylerde strese neden olmaktadır. Hayalinizdeki motora Birevim’in finansman desteğiyle sahip olduğunuzda ise aylık taksitleriniz sizin bütçenize göre belirlenerek ödemelerde zorlukla karşılaşmanızın önüne geçilir. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu da sunmayan Birevim, size ihtiyacınız olan finansmanı sağlarken bütçenizi hiçbir zaman zor duruma sokmaz. Birevim’in sunduğu finansman planlarında motosikletinize kavuşmanız için Birlikte Motosiklet Finansmanı ve Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı olarak iki alternatif yer almaktadır.

Birlikte Motosiklet Finansmanı: Motosiklet sahibi olma hayalinize Birlikte Motosiklet Finansmanı sayesinde koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu alternatifte finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlendiği için birlikteliğin gücüyle hayallerinize daha erken ulaşırsınız.

Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı: İhtiyacınız olan finansman için bu alternatifi seçtiğinizde tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile istediğiniz motosiklet sizin olabilir. Kişiye Özel Motosiklet Finansmanında taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği konforu yaşarsınız.

Hangi Yerler Taksitle Motor Veriyor?

İstediğiniz motosiklet için yeterli finansmanınız yoksa, taksitle motor satan yerler tarafından sunulan kampanyaların geri ödeme planında vade farkları ile karşılaşmanız muhtemeldir. Birevim ise bu noktada taksitle motosiklet almak isteyen herkesin küçük taksitlerle zorlanmadan motor sahibi olmasını sağlayacak tasarruf planları geliştirmiştir. Birevim, taksitle motor satan firmalardan motor almanız için gereken finansmana ulaşmanız konusunda vade farkı ödemenize gerek kalmadan sizi hayalinize kavuşturuyor.

Birevim, Birlikte Motosiklet Finansmanı ve Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı olmak üzere iki farklı ödeme planı geliştirerek, ödemelerinizi bütçenize göre belirleme avantajının yanı sıra motosikletinizi sıfır ya da ikinci el olarak seçme ayrıcalığı da sunuyor. Taksit ödemelerinizi bütçenize göre düzenleyeceğiniz Birevim tasarruf planlarında, ek masraf olmadan kısa vadede motosiklet sahibi olabileceğiniz avantajlardan yararlanırsınız. Böylelikle ödemelerinizi faizsiz, kredisiz ve peşinatsız bir şekilde hiç zorlanmadan yaparsınız. Taksitle motor alma yöntemleri arasından size uygun olana karar verdikten sonra ihtiyacınız olan finansmana bütçeniz zora sokmadan Birevim finansman planları ile ulaşın, siz de hayallerinize kavuşun!

Taksitle Araba Almak

İlk bakışta imkansız gibi gelse de taksitle araba almak için banka kredisi çekmek zorunda değilsiniz! Sıfır ya da ikinci el olması fark etmeden Türkiye’nin istediğiniz yerinde ve beğendiğiniz modeldeki arabaya Birevim’in sunduğu tasarruf finansmanlarıyla kolayca sahip olun, kredi ödemek yerine taksitle araba alın.

Taksitle araba almak için bankaların sunduğu taşıt kredilerinden yararlanmak yerine Birevim finansmanlarından destek aldığınız takdirde ek masraflar ya da faiz yüküyle karşılaşmazsınız. Ödemelerinizi tamamen kendi bütçenize göre ayarlayacağınız Birevim finansman planlarından yararlanmak için hemen Birevim şubelerine başvurun, faiz ödemek yerine taksitle kolayca araba sahibi olun…

Birevim’in sunduğu finansman desteğiyle araba sahibi olmak istediğinizde sizi bekleyen avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bankalardan taşıt kredisi kullanmanıza gerek kalmadan esnek ödeme tarifelerinden yararlanabilirsiniz.
  • Banka kredisi kullanmaktan kaynaklanan ek masraflar ve dosya masrafları ile karşılaşmazsınız.
  • Ara ödeme avantajlarını kullanarak ödeme sürenizi kısaltabilirsiniz.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle