TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Vadeli Araba Almak Artık Çok Kolay, Vadeli Araç Finansmanı

vadeli araba

Bir araca sahip olmak isteyen pek çok kişi verecekleri peşinat miktarları konusunda endişe ettikleri için araba almaktan vazgeçebilmektedirler. Birevim’e gelerek uzun vadeli araba finansmanı yöntemlerinden birine dâhil olarak Türkiye’nin her yerinden istediğiniz bir arabaya sahip olmanız sağlanmaktadır. Vadeli peşinatsız araba sahibi olmak isteyenler için sağlanan en önemli avantaj ise almak istedikleri araca kolayca ulaşma fırsatlarının olmasıdır.

Birevim tam da bu noktada kişilere vadeli peşinatsız araba alma imkânı sunmaktadır. Vadeli peşinatsız araba almak istiyorum diyen herkes için geçerli olan ilk seçenek öncelikle ihtiyaç duydukları arabayı seçerek kendilerine uygun ödeme seçeneklerini belirlemeleridir. Sıfır araba kampanyaları ile Birevim, tasarruf sahiplerini kolay ödeme seçenekleriyle uzun vadeli araba kampanyaları sunarak araba sahibi yapmaktadır. Vadeli araba satan firmalar arasında belirgin bir yeri olan Birevim ile tasarruf finansman yöntemlerini inceleyerek uzun vadeli araba finansmanı yöntemleri ile araba hayallerinize kavuşabilmektesiniz.

Vadeli araba alma sistemi ile en uygun ödeme koşullarına sahip seçenekler doğrultusunda karar vererek senetli vadeli sıfır araba kampanyaları ile araba sahibi olmak artık günümüzde mümkün hale gelmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmet veren Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak tasarruf sahiplerine senetli vadeli araba alma imkânını sağlamaktadır.

Vadeli Araba Nasıl Alınır?

Birevim isteyen herkesi vadeli peşinatsız araba sahibi yapmaktadır. Özellikle son yıllarda görülen ekonomik sebepler ile kişiler araba almak istedikleri zaman belirlenen miktarları ödeyemedikleri için araba almaktan vazgeçebilmektedirler. Birevim; sunduğu uzun vadeli araba kampanyaları ile ve bununla birlikte vadeli peşinatsız araba alma kampanyaları eşliğinde tasarruf sahiplerini araç sahibi yapmaktadır. Böylelikle vadeli peşinatsız araba kampanyası ile istediğiniz arabaya, peşinatsız taksitle sahip olma şansınız artmaktadır. Vadeli araba fırsatından yararlanmak isteyen kişiler öncelikle hangi arabayı alacaklarına karar vermeli ve ardından kendilerine uygun olan ödeme yöntemleri ve planlarından birini seçerek araba alma isteklerine kavuşabilmektedirler.

vadeli araba

Vadeli Araç Alma Yöntemi

Vadeli araba alma yöntemleri arasına gün geçtikçe yenileri eklenmektedir. Son yıllarda birçok kişi bu yöntemle senetli araba nasıl alınır sorusunu sormaktan çekindiği için bu konuda adım atma noktasında da çeşitli çekinceler duymaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmeti veren ve vadeli araba satan firmalar arasında yer alan Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak, vadeli taksitle araba satanlar arasında belirgin bir yere sahip olmakla birlikte geri bildirimleri ile kişilerin güvenini kazanarak hareket etmeyi tercih etmektedir.

Öncelikli olarak yapılması gereken vadeli araba alma sistemi ile size en uygun olanı tercih ederek ödeme koşullarını belirlemek olacaktır. Bu yöntemlerle ilgilenen tasarruf sahiplerinin senetli vadeli araba alması çok kolay hale gelmektedir. Tek yapmanız gereken Birevim tarafından sunulan araba kampanyaları arasından gerekli tercihi yaparak ödemelerinize başlamak olacaktır.

Birevim Vadeli Araba Alma Yöntemleri

Vadeli araba satışı yapan Birevim, başvuru yapan herkes için özel olarak hazırlanan vadeli sıfır araba finansmanı ile kolay ödeme koşulları doğrultusunda vadeli araba nasıl alınır sorusuna cevap vererek araba alma fırsatı sunmaktadır. Vadeli araba verenlerin sağladığı imkânlar dâhilinde ek maliyetin olmadığı bu yöntemler ile kişilerin istedikleri arabayı almaları daha rahat ve kolay bir hale gelmektedir. Bütçenizi zorlamadan, rahat ödeme koşullarıyla, istediğiniz şekilde senetli vadeli aynı zamanda senetle araba almak istiyorum diyorsanız öncelikle bu yöntemlerden birini vadeli araba finansmanı eşliğinde tercih etmeniz yeterli olmaktadır.

Araç Finansmanı

Birevim vadeli taksitle araba satanlar arasında önemli bir yere sahiptir. Araç finansmanı ile ihtiyacınız olan finansmanı Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz. Birevim araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğinizi seçebilir ayrıca peşinatlı araç finansmanında tasarruf planınızın, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek arabanızı daha erken tarihte alırsınız.

Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planında yer alan çalışma bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatmış olursunuz. Vadeli araba nasıl nereden alınır sorusuna en doğru cevabı veren vadeli araba satan yerler arasında yer alan Birevim sayesinde böylelikle araba hayalinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte araç finansmanı ile koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dâhil olduğunuz tasarruf grubu ile ihtiyacınız olan finansmana ulaşırsınız. Aynı zamanda finansmanınızı teslim alacağınız tarih, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenmektedir.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye özel araç finansmanı ile aracınız için ihtiyacınız olan finansmana tamamen bireysel koşullarınız çerçevesinde ulaşırsınız. Bu planda taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirler ve ihtiyacınız olan araca kavuşmuş olursunuz.

Ticari Araç Finansmanı

Ticari araç finansmanı tasarruf planları arasında peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarında toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planında ise çalışma bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Birlikte ticari araç finansmanı ile araba sahibi olma hayalinize, dâhil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşırsınız. Bu alternatifte finansman teslim tarihiniz, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuz için noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye özel ticari araç finansmanı ile taksit tutarını ve teslimat tarihini kendiniz belirleyebildiğiniz için bütçenizi zorlamak durumunda kalmazsınız. Böylelikle vadeli taksitli araba alma fırsatlarından da yararlanmış olursunuz.

Vadeli Araba Nasıl Nereden Alınır?

Vadeli senetle araba alma konusunda hizmet sunan firmalar arasına her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmeti veren vadeli araba satışı yapan Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak tasarruf sahiplerine vadeli araba almak istiyorum deme noktasında imkânlar sağlamakta ve bunu da güvenilir koşullarda yapmaktadır. Birevim’in farkı sahip olduğu öz sermaye yapısı ve kullandığı ödeme yöntemleri olmaktadır.

Vadeli araba sahibi yapan firma tercihi yapılırken öncelikle firma detaylıca incelenmelidir. Ödeme koşulları, sağladığı imkânlar ve sunduğu fırsatlar dâhilinde başvuru yapacağınız vadeli araba satan yerlerden biri olan Birevim vadeli araç finansmanı ile siz tasarruf sahiplerini araba sahibi yapmaktadır. Birevim, vadeli senetle araç almak isteyenlere birden çok farklı seçenek sunmaktadır. Tasarruf sahipleri vadeli araba verenler arasından kendileri için en doğru olanı belirlemekle ilk adımı atmış olurlar. Ardından vadeli araç satan firmalardan biri olan Birevim’in sunduğu uzun vadeli, senetle araba kampanyaları sayesinde araba sahibi olmaktadırlar.

Birevim ile Vadeli Araba Alma Fırsatı

Birevim taksitli araba satışı ile Türkiye’nin her yerinden araba almak isteyen, vadeli araba nasıl alınır ve vadeli araba nasıl nereden alınır sorularına cevap arayan herkese oluşturmuş olduğu yöntemlerle gerekli hizmeti sağlamaktadır. Vadeli araba almak için ilk akla gelen yüksek faizler ile belirlenen ödeme koşullarına sahip bankalar olsa da günümüzde artık birçok yeni yöntem bulunmaktadır.

Vadeli sıfır araba kampanyalarından yararlanarak araba almak için başvurulacak en doğru başvuru noktaları güvenilir ve güçlü bir yapıya sahip tasarruf firmaları tarafından sağlanan vadeli araç finansmanı olmaktadır. Vadeli araba nasıl alınır sorusuna en iyi cevabı veren vadeli araba satan yerlerden biri olan Birevim; araç kredisi tercihinin aksine özel tasarruf yapıları ile tasarruf sahiplerine sağladıkları kolay ödeme seçenekleri sayesinde araba sahibi olmalarına imkân sağlamaktadır.

Vadeli araba almak istiyorum diyen kişiler, senetle araba verenlerden biri olan Birevim ile taksitli araba seçeneğini tercih ettikleri zaman herhangi bir vade farkı veya faiz ekleme işlemleri ile karşılaşmamaktadırlar. Vadeli araç finansmanı ile araba sahibi olmak isteyen her kişi sadece çalışma bedeli ödemesi yaparak istedikleri arabaya sahip olabilmektedir. Vadeli araba alma sisteminden faydalanmak isteyen herkes,  hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerine kolaylıkla kavuşabilmektedir.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle