TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Vadeli Ev Almak Artık Çok Kolay, Vadeli Konut Finansmanı

vadeli ev

Vadeli, kolay ödeme seçenekleri ile ev almak istiyorum ancak evin değeri kadar faiz ödemek istemiyor iseniz Birevim’in uzun vadeli ev alma seçeneği tam da size göre. Birevim’e gelerek uzun vadeli ev finansmanı yöntemlerinden birine dâhil olarak Türkiye’nin her yerinden her şehir ve ilçesinden, istediğiniz eve sahip olmanız sağlanmaktadır.

Vadeli ev alma seçeneği ile Birevim, tasarruf sahiplerine kira öder gibi kolay ödeme seçenekleriyle vadeli ev satışı yapmaktadır. Vadeli ev satan firmalar arasında belirgin bir yeri olan Birevim ile tasarruf finansman yöntemlerini inceleyerek uzun vadeli konut finansmanı yöntemleri ile ev hayallerinize kavuşabilmektesiniz. Ev alma yolları arasından en uygun ödeme koşullarına sahip seçenekler doğrultusunda kararlar vererek vadeli ev kredisi ile ev sahibi olmak artık günümüzde mümkün hale gelmektedir. Vadeli daire alma yöntemi ile ev almak isteyen tasarruf sahipleri, öncelikle sektörün güvenilir firmalarından biri ile anlaşma sağlamalıdır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmet veren Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak tasarruf sahiplerine kredisiz ev alma imkânını sağlamaktadır.

Vadeli Ev Nasıl Alınır?

Vadeli ev almak istiyorsanız öncelikle yapılması gerek ilk şey size bu konuda ev kredisi imkânlarını sunacak olan vadeli ev satışı yapan güvenilir bir tasarruf finansman şirketi ile çalışmak olmalıdır. Vadeli ev satan firmalar arasında yer alan Birevim, güvenilir ve tasarruf sahiplerine sağladığı kolaylıklar ile tanınan, ev alma işlemi yapan firmalar arasında öne çıkmaktadır. Bu doğrultuda Birevim, konut finansmanı ile ev sahibi olmak isteyenlere çok sayıda alternatif seçenek sunmaktadır.

Yüksek oranlarda size sunulan kredilere maruz kalmadan vadeli ev alma yöntemi ile istediğiniz eve kavuşabilmeniz sağlanmaktadır. Vadeli ev sahibi yapan Birevim’in tasarruf sahiplerine sunmuş olduğu bu uzun vadeli konut finansmanı yöntemi hakkında daha fazla bilgi almak için en kısa süre içerisinde size en yakın Birevim şubelerine gelerek daha detaylı bilgiye ve böylelikle hayalinizdeki vadeli konuta sahip olabilirsiniz.

vadeli ev

Vadeli Konut Alma Yöntemi

Vadeli ev alma yöntemleri arasına her geçen gün yenileri eklenmekte olup günümüzde birçok kişi bu yöntemle vadeli ev nasıl alınır sorusunu güven sağlayıcı bir zemin üzerinde sormaktan çekindiği için bu konuda adım atma noktasında da çeşitli soru işaretlerine sahip olmaktadır.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmeti veren ve vadeli daire satan firmalar arasında yer alan Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak, gerekli geri bildirimleri ile kişilerin güvenini kazanarak hareket etmeyi tercih etmektedir. Öncelikli olarak yapılması gereken ilk iş; ev alma yöntemleri arasından size en uygun olanı tercih ederek ödeme koşullarını belirlemek olacaktır. Bu yöntemlerle ilgilenen tasarruf sahiplerinin konut alması çok kolay hale gelmektedir. Tek yapmanız gereken firma tarafından sunulan ev alma yöntemleri arasından gerekli tercihi yaparak ödemelerinizi belirlemek ve evinizi teslim alacağınız tarihi ortaya çıkarmak olacaktır. Tüm bu konularda gerekli bilgiye sahip olduktan sonra karar vermek sizin için daha kolay olacaktır.

Kiradan Kurtularak Vade ile Ev Sahibi Olun

Vade ile ev almak isteyenlerin en büyük amacı hem ev sahibi olmak hem de kira ödemeye son vermek istemeleri olmaktadır. Bunun en iyi ve yapıcı koşullarda yapılması tasarruf sahipleri açısından büyük önem taşımaktadır. Kira öder gibi vade ile ev alma yolu bulmak için ilk yapmanız gereken şey vadeli ev sahibi yapan Birevim ile iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede Birevim ile vadeli ev alma fırsatını yakalama fırsatına sahip olursunuz. Size ev almanın yolları hakkında gerekli detaylı bilgi verilecek ve bu sayede vadeli ev almak daha kolay ve rahat hale gelecektir. Tek yapmanız gereken vadeli ev alma yöntemleri ile ilgili gerekli bilgilere sahip olarak, size bu konuda güvence veren Birevim’e gelerek ev sahibi olmak olacaktır.

Birevim Vadeli Konut Alma Yöntemleri

Ev sahibi olmanıza yardımcı olan Birevim başvuru yapan herkes için özel olarak hazırlanan vadeli konut finansmanı ile kolay ödeme koşulları doğrultusunda vadeli ev nasıl alınır sorusuna cevap vererek, zorlanmadan ev alma fırsatı sunmaktadır. Hiçbir ek maliyetin olmadığı bu yöntemlerde kişilerin istedikleri evi almaları daha rahat ve kolay bir hale gelmektedir. Bütçenizi zorlamadan, rahat ödeme koşullarıyla, istediğiniz şekilde vadeli ev almak istiyorsanız öncelikle bu yöntemlerden birini tercih etmeniz gerekmektedir.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim, vadeli ev almak isteyen herkese birlikte konut tasarruf finansı yöntemiyle ev alma imkânı sunmaktadır. Hem bireysel olarak başvuru yapanlara hem de ticari olarak yapılan başvurulara bu yöntem sunulmaktadır. Uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen herhangi bir vade farkı veya faiz eklemesi yapılmayan bir yöntem olması sebebi ile vadeli ev almak daha kolay bir hale gelmektedir. Bu yöntemi kullanan kişiler arasında sendikalar, sivil toplum örgütleri, kamu kuruluşları ve dernekler de bulunmaktadır.

Konut Finansmanı

Konut ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veren bu yöntem ile çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. İhtiyacınız olan finansmanı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz.

Birlikte Konut Finansmanı

Bu finansman seçeneği ile sizinle benzer koşullara sahip bir gruba dâhil edilirsiniz. Sonrasında finansman teslim tarihiniz, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenmektedir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Kişiye Özel konut finansmanı seçeneğinde taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebileceğiniz gibi bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki konuta kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vadeli Ev Satan Firmalar Güvenilir mi?

Günümüzde vade ile vadeli ev almak konusunda hizmet sunan firmalar arasına her geçen gün yenileri eklenmektedir. Elbette burada önemli olan vadeli konut sahibi olmak için güvenilir ve sağlam ekonomik yapıya sahip bir firma tercihinde bulunmak olacaktır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmeti veren ev sahibi yapan Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak tasarruf sahiplerine vadeli ev almak noktasında imkânlar sağlamakta ve bunu da güvenilir koşullarda yapmaktadır. Birevim’in farkı sahip olduğu öz sermaye yapısı ve kullandığı ödeme yöntemleri olmaktadır.

Vadeli ev sahibi yapan firma tercihi yapılırken öncelikle firma detaylıca incelenmelidir. Ödeme koşulları, sağladığı imkânlar ve sunduğu fırsatlar dâhilinde başvuru yapacağınız Birevim vadeli konut finansmanı ile siz tasarruf sahiplerini ev sahibi yapmaktadır. Bu yöntemle, başvuruda bulunan herkesin bütçesine ve ödeme koşullarına göre düzenlemeler yapmaktadır. Birevim, konut almak isteyenlere birden çok farklı seçenek sunmaktadır. Tasarruf sahipleri bunların arasından kendileri için en doğru olanı belirleyerek vadeli ev satan firmalardan biri olan Birevim ile vadeli ödeme seçeneği doğrultusunda ev sahibi olmaktadır.

Birevim ile Vadeli Ev Alma Fırsatı

Vadeli ev kredisi ile konut almak için ilk akla gelen yüksek faizler ile belirlenen ödeme koşullarına sahip bankalar olsa da günümüzde artık birçok yeni yöntem bulunmaktadır. Vadeli ev kredisi almak için başvurulacak en doğru başvuru noktaları güvenilir ve güçlü bir yapıya sahip tasarruf firmaları tarafından sağlanan vadeli konut finansmanı olmaktadır. Ev nasıl alınır sorusuna en iyi yanıtı veren bu firmalar konut kredisi tercihinin aksine özel tasarruf yapıları ile tasarruf sahiplerine sağladıkları kolay ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.

Birevim vadeli ev satışı ile Türkiye’nin her yerinden konut almak isteyen, vadeli ev nasıl alınır sorusuna cevap arayan herkese oluşturmuş olduğu bu yapılarla gerekli hizmeti güven zemininde sağlamaktadır. Vadeli ev almak isteyen kişiler, uzun vadeli bir ödeme seçeneğini tercih ettikleri zaman herhangi bir vade farkı veya faiz ekleme işlemleri ile karşılaşmamakta olup aynı zamanda Birevim ile ev alma fırsatını yakalayabilmektedirler. Vade ile kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen her kişi sadece çalışma bedeli ödemesi yaparak istedikleri eve sahip olabilmektedir.

Vadeli ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle