2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Kredisiz Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Birevim

Milli Ekonomiye ‘Birlikte Tasarrufla Destek’

Kredi ile ev aldığınızda yüksek taksitler ve ekstra ödeyeceğiniz faiz tutarları canınızı sıkabilir.  Üstelik her ay düzenli olarak ödemeniz gereken tutar yüksek olduğu halde vade süreside uzundur.  Yazarken biz bile daraldık. Almak istediğiniz evi kaç kat fark ile almak zorundasınız.  Evi ederinden pahalıya almak insanı gerçekten kötü hissettirebiliyor.

Kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için size önerimiz Birevim. Neden mi?

  • Peşinatlı yada peşinatsız,
  • Faizsiz,
  • Taksitle,
  • Ara Ödeme Alternatifli,

Birevim’in sahibi Murat Çiftçi, bir evin olsun sloganı ile kalpleri fethetmeye ve hayır dua almaya devam ediyor.  Helal yoldan faizsiz bankacılık seçeneklerini yıllar içinde geliştirerek tüketicinin en uygun şartlarda ev sahibi olmasını sağlayan sistemde var olmak oldukça kolay!

Şartsız şurtsuz eğer eve ihtiyacınız varsa ve her ay belli bir meblağ ayırabiliyorsanız, hemen Birevim emlak uzmanları ile irtibata geçerek evinize kavuşun. Sistem oldukça basit aslında;

İstediğiniz evi ve her aya ayırabileceğiniz taksit tutarını belirleyin ve uzman ile görüşün.  Size uygun olan grup içinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile kaçıncı ayda ev sahibi olduğunuz belirlenecek sonrasında isterseniz ara ödemeler ile borcunuzu daha hızlı kapatabilirsiniz.

Aylarca süren kredi ödemleri ile boğuşmadan en hızlı, güvenilir ve kolay şekilde evinize kavuşun.

Sistemi örnekleme ile anlatmamız gerekirse; örneğin her ay köşeye 500 TL atsanız, 200 Bin Türk Lirasına karşılık gelen bir evi almak için uzun yıllar beklemek zorundasınız.  Oysa örneğin yüz aile bir araya gelirse her ay toplanan 200 bin Türk Lirası ile her ay bir aile ev sahibi olur.

  • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı
  • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı,
  • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma
  • İkinci Ev Alabilme İmkânı

Kredi ile ev aldığınızda alacağınız mülkün değerinden fazla bir ödeme yapmış olursunuz.  Üstelik sadece faizler değil, yıllar içinde zarar etmemeleri için ekstra bankanın koyduğu kesintiler evinizi astarından daha fazla bir tutarla almış olmanızı sağlar.

Bu sistem ile kredi ile ev almak arasındaki farklar oldukça basit ve açıktır;

Birevim Sistemi

Kredili Banka Sistemi 

Kesinlikle faiz alınmaz Faizli bir sistemdir
Ekstra fark  alınmaz Ekstra fark alınır, birçok kesinti yapılır
Taksitleri  kendiniz belirlersiniz Taksitleri banka belirler
Noter huzurunda çekiliş ile hızlı ev edinirsiniz Krediyi aldığınızda evinizi satın alabilirsiniz

Birevim en güvenli kredisiz ev edinme seçeneklerinden biridir.  İnternet üzerinden araştırmalarınızda kesinlikle herhangi bir şikâyete rastlayamazsınız.  Tamamen yasal yollar ile kolay ve hızlı şekilde hatta kendi imkanlarınız dahilinde taksit tutarlarınızı belirleyerek ev sahibi olabilirsiniz.  Finansmanını en iyi şekilde yöneten Birevim sizlerden kira farkı vb.  ekstra ödemeler kesinlikle istemez.

Günümüzde dürüstlüğe öyle acıktık ki elbette şimdi yazdıklarımız belki size inandırıcı gelmiyor.  O halde Birevim sayesinde ev sahibi olmuş binlerce tüketicinin bilgilerine internetten ulaşın.  Birebir görüşün ve görün.  Kısa sürede kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için doğru adres Birevim ve uzman kadrosudur.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Devremülk Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × three =