KREDİSİZ ARABA ALMA FIRSATIAraba satın almak basit bir karar değildir. Doğrudan peşin satın almaktan finansman yollarını kullanmaya kadar birçok seçenek var. Ayrıca işletme maliyetlerini de göz önünde bulundurmalısınız. Aslında, muhtemelen evinizden sonra satın alacağınız en pahalı ikinci şeydir. Bu nedenle, sizin için bir araba satın almanın en iyi yolunu seçtiğinizden emin olmanız önemlidir.

Bir araba satın almanın en ucuz yolu, tamamını veya bir kısmını nakit olarak finanse etmektir. Bunun nedeni, herhangi bir kredi veya finans sözleşmesine faiz ödemeniz gerekmesidir. Nakit kullanmaya karar verirseniz, unutmayın: Aracınız için ödeme yaptıktan sonra acil durum için yeterli tasarrufunuz olduğundan emin olun. Aracı tam olarak satın almak için yeterli tasarrufunuz yoksa peşinatsız kredisiz araba alma şansınız var. Birevim tasarruf sisteminde peşinatsız, küçük taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.

Kredisiz araba alma şansınız varsa neden kredi seçeneğini değerlendireceksiniz ki! Peşinatsız kredisiz faizsiz araba almak için size en uygun en avantajlı hatta kampanyalı seçenekler ile ilgili aşağıda bilgiler vereceğiz.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Kredi riski Uluslararası Takaslar Bankası'na göre, kredi riski, bir banka borçlusu ya da karşı tarafın mutabık kalınan şartlara uygun olarak yükümlülüklerini yerine getirememe potansiyeli olarak tanımlanmaktadır. Kredi riskine büyük olasılıkla krediler, kabuller, bankalar arası işlemler, ticaret finansmanı, döviz işlemleri, finansal vadeli işlemler, konut kredilerinde, araç kredilerinde, swaplar, tahviller, hisse senetleri, opsiyonlar ve taahhütlerin ve teminatların uzatılmasından ve işlemlerin yapılmasından kaynaklanmaktadır. Basit bir deyişle, A kişisi bir bankadan borç alır ve yetersiz gelir, iş kaybı, ölüm, isteksizlik veya başka herhangi bir nedenden ötürü krediyi geri ödeyemezse, kredi riskiyle karşı karşıya kalır. Benzer şekilde, kredi kartı faturanızı ödemezseniz, banka kredi riskiyle karşı karşıyadır. Her halükarda kredi kullanmak avantajlı değildir.

Bu nedenle, bankanın sonundaki kredi riskini en aza indirmek için, yüksek kredi riski ile ilişkili olması durumunda borçluların faiz oranı daha yüksek olacaktır. Kararsız gelir, düşük kredi puanı, istihdam türü, teminat varlıkları ve diğerleri gibi faktörler borçluyla ilişkili kredi riskini belirler. Tüm bu bilgilere istinaden banka kredisi ile araba almaya kalktığınızda aracın ederinden çok faiz ödeyeceğinizi fark ettiğinizi düşünüyoruz. Peki, kredisiz araba nasıl alınır?

Kredisiz araba alabileceğiniz Birevim gibi faizsiz tasarruf şirketleri 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. İnternet üzerinden gerçek kişilerin video ve yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Nakitiniz yoksa dahi kredisiz araba avantajını değerlendirebilirsiniz. Küçük taksitler ödeyerek 66 aya kadar vade imkânı ile ister sıfır ister ikinci el arabaya kavuşabilirsiniz. Peşinatsız Kredisiz araba sizi banka kredi faiz yükünden kurtaran en avantajlı sistemdir.

Banka Kredisiz Araba Almak

Elbette bankalar transferler konusunda vb bizlere çok fayda sağlıyor. Ancak son dönemlerde artan faiz oranları hem araba hem de konut kredileri açısından bizleri zor durumda bırakıyor. Eve ve arabaya ihtiyacınız olduğunda alternatif finansman avantajlarından en iyisi faizsiz tasarruf şirketleridir.

Banka kredisiz araba almak mümkün mü? Elbette mümkündür. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz tasarruf şirketleri faizsiz kredisiz araba alma konusunda en güvenli finansal seçeneklerden biridir.

Ülkemizde araba büyük ve küçük şehirlerde artık büyük ihtiyaç ve istediğiniz arabayı küçük taksitlerle almak artık bir hayal değil! Birevim’in alt markası olan Birarabam peşinatsız, ara ödemesiz, küçük taksitlerle ve üstelik faizsiz araba sahibi olmanıza destek veriyor.

Kredisiz araba kampanyalarından da bir aram web sitesini takip ederek haberdar olabilirsiniz. Yâda numaranızı bırakırsanız kampanya dönemlerinde sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Birevim Kredisiz Araba Alma Yöntemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı 18 yaşını doldurmuş ve belli bir geliri olan herkes Birevim kredisiz araba alma yöntemine başvurabilir. Kredisiz ev almak için yüksek bir gelire sahip olmanız gerekmez. Birevim kampanyaları ve sistemleri her ekonomik gelir gurubuna hitap edecek şekilde düzenlenmiştir.

Birarabam kampanyaları sayesinde ister sıfır ister ikinci el araçlara Türkiye’nin dört bir yanından sahip olabilirsiniz. Kesenizi sizden daha iyi kimse bilemez. Cüzdanınıza göre her ay ayarlayacağınız küçük tasarruflar araba sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Aşağıdaki tasarruf yöntemlerinden size en uygun olanı seçerek yıllardır ertelediğiniz araba sahibi olma hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Birevim sıra tespitli tasarruf yönteminde öncelikle olarak bazı kriterleri belirlemiş olmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse; ne kadara bir araba almak istiyorsunuz? Peşinat ödeme zorunluluğu olmayan bir sistemdir. Peşinatsız kredisiz araba sahibi olabileceğinizi bilmek bile güzel bir duygu değil mi? Aynı zamanda ara ödeme yapmak yapmamakta sizin tercihinize kalmıştır. Ara ödeme ya da peşinat ödediğinizde borcunuz daha hızlı biter ve arabanıza daha hızlı kavuşmuş olursunuz.

İkinci olarak aylık ödeyeceğiniz taksitleri belirlemelisiniz. Ödeyebileceğiniz tutar kaç kişilik tasarruf programında olacağınız belirlenir. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile arabanıza ne zaman sahip olacağınıza dair tarih belirlenir. Ve sonrasında belirlenen tarihte Türkiye’nin herhangi bir yerinde evinize sahip olabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Planlı Tasarruf Modeli

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi biraz garantici müşteri tipine göredir. Nasıl mı? Öncelikle bu sistemde de taksit miktarından eğer isterseniz peşinat yâda ara ödemelere kendiniz karar vermektesiniz. Dilerseniz taksitle kredisiz araba sahibi olabilirsiniz. Bu sistemdeki tek fark çekilişsiz ödeme planlamanıza göre arabayı teslim tarihiniz belirlenmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kredisiz araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?