KREDİSİZ EV ALMA FIRSATIKredisiz ev sahibi olmak herkesin hayali. Kiracı olmaktan kurtulmanın birden fazla yolu var, ancak hangisi cebinize en uygun olanı karar vermek de bir hayli zor. Kredi çekmek ev sahibi olmanın yollarından sadece biri. Birçok banka bu yolda size yardımcı olmak için çeşitli avantajlar sağlıyor. Fakat kredi faizlerinin geri ödemelerinde yaşanan sorunlar, çoğu zaman kısıtlı gelire sahip olan kişiler için büyük sorunlara yol açabiliyor. Birikimi olmayan ve kredi çekmek istemeyenler için, ev sahibi olabilmenin yolları var mı?

Kredi almak kolay bir süreç midir? Elbette hayır birçok süreçten geçmeniz gerekiyor. Onay sürecinden önce kredi notunuz dâhil birçok konuda araştırılmanız gerekir. Hele ki alacağınız konut kredisi gibi uzun vadeli bir kredi çeşidi ise; mutlaka süreç uzun olacaktır. Kredi geçmişiniz ve kredi notunuz ilk kontrol edilecek faktörlerden biridir. Ve elbette ipotek edecek bir ev ve araba varsa süreç hızlanacaktır.

Kredi aslında almak istediğiniz şey için ekstra para ödemeniz gereken bir borçtur. Peki, kredisiz ev nasıl alınır? Gerçekten bu mümkün mü? Evet, mümkün aşağıda tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kredisiz ev almak 30 yılı aşkın süredir mümkün, nasıl mı? Ev almak istediğinizde artık banka kredilerine ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken Birevim faizsiz tasarruf sistemine başvurmak, kredisiz ev alma kolaylığı bu adrestedir.

Birevim faizsiz tasarruf şirketinin sahibi Sn. Murat Çiftçi 30 yılı aşkın süredir, bu sektörde hizmet vermektedir. Uzmanlığını konuşturarak;

 • Kredisiz,
 • Peşinatsız,
 • Faiz ödemeden,
 • Hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlayacak sistemleri sunuyor.

Banka kredisiz ev almak konulu yazımızın detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Banka Kredisiz Ev Almak

Günümüzde finansman araçları ev almak için fırsatlar sunuyor. Tam manası ile talebi karşıladığı söylenemez. Kredi kullanırsanız yada mütahite borçlanarak yapılan ev satın almalarında dezavantaj maalesef çok fazla oluyor. Günümüz şartlarında peşin para ile ev almakta oldukça zor görünüyor. Motivasyonunuzu sağlayıp para biriktirmek çok kolay değil. Kredisiz ev almak mümkün mü?

Evet, mümkün, banka kredisiz faizsiz, peşinatsız küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak mümkündür. Birevim faizsiz tasarruf sistemi ile Fark Ödemeden, Faizsiz Taksit İmkânı, Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı, Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma, Ara Ödemesiz Ev Sahibi Olma…

Birevim ile Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Birevim faizsiz tasarruf sistemi ile ev almanın en büyük avantajlarından biridir. Kredi faizlerine tabi olmadan kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

Küçük taksitler ile tamamen sermayesine ve yatırımlarına güvenebileceğiniz Birevim güvencesi ile konut sahibi olabilirsiniz. Üstelik kredi faizi yükü altına girmeden peşinatsız olarak dilerseniz arsa dilerseniz ev her türlü gayrimenkul yatırımınızı faizsiz tasarruf sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hayallerinize ekstra kredi faizi ödemeden kavuşmak mümkün! Bu sistemin en büyük avantajı alacağınız gayrimenkul tutarı kadar para ödersiniz. Ekstra banka kredi faizi ödemeyeceğiniz oldukça avantajlı ve helal bir sistemdir. Elbette peşinatınız varsa kullanabilirsiniz, bu taksitleri daha hızlı bitirmenize destek sağlar. Taksit tutarınızı ekonomik durumunuza göre belirleyerek kampanyalardan faydalanmanızda mümkündür.

Kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan sistemde; almak istediğiniz mülkün değeri kadar ödeme yaparsınız. Kısacası;

 • Yüksek taksitler yok,
 • Vade farkı yok,
 • Faiz yok,
 • Peşinat yok,
 • Kredi faizi yok…

Bir Evim Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Bir evim kredisiz ev alma yöntemleri her kişiye ve ekonomik gücüne uygun şekilde düzenlenmektedir. Aşağıda yer alan dört sistem hakkında bilgilendirme bulacaksınız. Bakalım hangisi size göre;

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Birevim sıra tespitli tasarruf yöntemi kredisiz ev sahibi olma kapılarınızdan biridir. Almak istediğiniz evi ödeme gücünüze uygun olarak küçük taksitler ödeyerek sahip olabilirsiniz. Peşinatsız, ara ödemesiz olarak Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev sahibi olabilirsiniz. Bu sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile güvenli şekilde hangi tarihte evinize sahip olacağınız bilgisine ulaşabilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf yöntemi sizin ödeme gurubunuza uygun kişilerin bir araya gelmesi ile oluşur.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Bir evin olsun sloganı ile hizmet veren Birevim tasarruf sistemleri, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi Versiyon 2 sisteminde 480 kişiye kadar vade ile hazırlanan gruplarda yine noter huzurunda yapılan çekiliş ile ev sahibi olunabilmektedir. Kredisiz ev sahibi olmak için en etkili ve avantajlı sistemlerden biridir. Yine noter huzurundaki çekiliş ile kişilerin evlerine hangi tarih aralığında sahip olacakları belirlenmektedir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi planlamayı tamamen müşterinin yaptığı bir sistemdir. Banka kredisiz faizsiz ev sahibi olma kolaylığı sağlayan bir sistemdir. Evi teslim alacağı tarihi bilmek isteyen noter çekilişlerini tercih etmeyen müşteriler için oluşturulmuş bir sistemdir. Ödeme gününden, taksit tutarına, ara ödeme istiyorsan buna kadar her şeyi planladığında evi teslim alabileceği tarihte belli olur.

Konuta Değer Endeksli Yöntemi

Ön ödemesiz, faizsiz, hızlı, kolay ev sahibi olmanın yollarından bir tanesi de Birevim tasarruf sistemidir. Türkiye’nin herhangi bir yerinden avantajlı olarak ev sahibi olman mümkündür. Faiz sıkıntısına düşmeden en avantajlı şartlarda ev sahibi olabilirsin. Banka kredisiz sistemde faiz ödemeden küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

Sizi faiz sıkıntısına sokan finansman araçlarından özellikle banka kredilerinden farklı ekonomik olanaklar ile size kısa bir sürede evinizin sahibi yapıyor.

Birevim’in Konuta Değer Endeksli Yöntemi Merkez Bankasının konut fiyat endeksine bağlı bir sistemdir. Evin değerini koruyan hatta artıran bir sistemde avantajınızı ikiye katlamış olursunuz.

Çocukluk hayallerinize kavuşmak sanıldığı kadar zor değil, bütçenizi düzenleyerek küçük tasarruflarınızı değerlendirerek kredisiz faizsiz ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim’den Kredisiz Ev Sahibi Olma Şartları Neler?

Birevim tasarrufa dayalı el birliği sistemiyle her ay bir aileye para toplanarak kredisiz ev sahibi yapılır. Kredisiz, faizsiz ev sahibi olan aileler aylık ödemeler sayesinde her ay bir aileyi ev sahibi yaparlar. Böylelikle faize bulaşmadan helal yollarla ev sahibi olurlar.

 • Birevim’e başvuru yapmadan önce alacağınız evi (1+1, 2+1, 3+1 yada dubleks) ve fiyatını belirleyin.
 • Fiyatı belirledikten sonra peşinat verip vermeyeceğinizin kararını verin. Karar verdikten sonra aylık ne kadar ödeme yapabileceğinizi belirleyin.
 • Vereceğiniz kararlar doğrultusunda gireceğiniz grup belirlenecektir. Örnek olarak 120 aylık bir gruba dahil olursunuz. Birevim ile evinizi 120 ay beklemeden alabilirsiniz. Hiçbir aile vade sayısını yarısından fazlasında ev beklemez. Detaylar için tıklayınız.
 • Noter huzurunda çekiler kuralar sayesinde hangi ay ev sahibi olabileceğiniz belli olur.
 • Konut bedeli önceden belirlendiğinden sonradan yükselme veya ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.
 • Birevim ile Türkiye’nin istediğiniz yerinden evinizi satın alabilirsiniz.
 • Taksit ödemelerini yaparken maddi sıkıntılarınızda geçici olarak hesabınızı durdurabilirsiniz.
 • Herhangi bir nedenden dolayı anlaşmadan vazgeçebilir bugüne dek ödediğiniz bedeli geri alabilirsiniz. ( dosya ve organizasyon bedelleri hariç)
 • Ödemeler devam ederken kiraya verilebilir ancak satış yapılamaz.

Kredisiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
 • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?