Peşinatsız Ev Alma - Peşinatsız Ev Kredisi | Birevim

PEŞİNATSIZ EV ALMA FIRSATIPeşinatsız ev sahibi olmak isteyenleri, yıllardır sıkıntıya sokan en önemli konu peşinattır. Kredi maliyetleri, yükselen ev fiyatları ve daha birçok sorun nedeni ile konut sahibi olmak gün geçtikçe karışık bir hal alabiliyor. Ev sahibi olmak isteyenler, özellikle peşinat kısmında büyük zorluklar yaşayabiliyor. Ev almak için herhangi bir birikimi olmayanların işleri bu anlamda sıkıntılı bir sürece girebiliyor. Ancak bunun karşısına geçmek için de yapılan birçok atılım ve kolaylık da bulunuyor. Birevim olarak, tüketicilerimize sunduğumuz alternatiflerle, onların belirlediği oranlarda ve kriterlerde ödeme seçenekleri hazırlıyoruz. Özellikle peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için geliştirdiğimiz sistemimizle, yıllardır, birçok aileyi konut sahibi yaptık.

Birevim, faiz ve peşinat ödemeden ev satın almak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Hızlı model seçeneği ile tüketici satın almak istediği evin bedelini, ne kadar zamanda ödeyebileceğini kendi belirliyor. Ayrıca peşinat miktarını da alıcı ayarlayabiliyor. Tüm bunlar belirlendikten sonra, tüketici, noter huzurunda yapılan sıralamaya dahil ediliyor. Para biriktirmenin çok zor olduğu günümüz şartlarında, Birevim’in sunduğu modelle, evinize çok daha erken bir zamanda kavuşabilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle de evinizi daha ilk aydan teslim almanız bile mümkün.

Birevim’in sunduğu kampanyalarla, ev sahibi olmak isteyenlere yönelik avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle peşinat ödeme konusunda sıkıntı yaşayan, birikim yapamayan vatandaşlar için uygun kampanyalar geliştiren Birevim, her zaman dayanışma ve el birliğini ön planda tutmuş, güvenilir bir destekçiniz olarak yanınızdadır.

Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?