Peşinatsız Ev Alma - Peşinatsız Ev Kredisi | Birevim

PEŞİNATSIZ EV ALMA FIRSATIPeşinatsız ev sahibi olmak isteyenleri, yıllardır sıkıntıya sokan en önemli konu peşinattır. Kredi maliyetleri, yükselen ev fiyatları ve daha birçok sorun nedeni ile konut sahibi olmak gün geçtikçe karışık bir hal alabiliyor. Ev sahibi olmak isteyenler, özellikle peşinat kısmında büyük zorluklar yaşayabiliyor. Ev almak için herhangi bir birikimi olmayanların işleri bu anlamda sıkıntılı bir sürece girebiliyor. Ancak bunun karşısına geçmek için de yapılan birçok atılım ve kolaylık da bulunuyor. Birevim olarak, tüketicilerimize sunduğumuz alternatiflerle, onların belirlediği oranlarda ve kriterlerde ödeme seçenekleri hazırlıyoruz. Özellikle peşinat ödemeden ev sahibi olmak isteyenler için geliştirdiğimiz sistemimizle, yıllardır, birçok aileyi konut sahibi yaptık.

Belli bir gelir düzeyi olan ailelerin halellerindeki eve sahip olabilmeleri biraz zaman alabilir. Birevim olarak alt ve orta düzey gelirine sahip ailelerin hayallerine kolay ulaşmaları için peşinatsız ev sahibi olmalarını hedeflemekteyiz. Ev sahibi olmak isteyen ailelerin, kredisiz ev sahibi olmalarının yanı sıra hiç peşinat biriktirmeden de ev sahibi yapıyoruz. Türkiye'nin istediğiniz yerinden istediğiniz konut projesinden peşinatınız olmadan, banka kredisine bulaşmadan, sizin belirleyebileceğiniz taksit tutarlarıyla faizsiz bir şekilde evinizi alabiliyorsunuz. Türkiye gelinde bulunan 81 şubemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Birevim, faiz ve peşinat ödemeden ev satın almak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Hızlı model seçeneği ile tüketici satın almak istediği evin bedelini, ne kadar zamanda ödeyebileceğini kendi belirliyor. Ayrıca peşinat miktarını da alıcı ayarlayabiliyor. Tüm bunlar belirlendikten sonra, tüketici, noter huzurunda yapılan sıralamaya dahil ediliyor. Para biriktirmenin çok zor olduğu günümüz şartlarında, Birevim’in sunduğu modelle, evinize çok daha erken bir zamanda kavuşabilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle de evinizi daha ilk aydan teslim almanız bile mümkün.

Birevim’in sunduğu kampanyalarla, ev sahibi olmak isteyenlere yönelik avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle peşinat ödeme konusunda sıkıntı yaşayan, birikim yapamayan vatandaşlar için uygun kampanyalar geliştiren Birevim, her zaman dayanışma ve el birliğini ön planda tutmuş, güvenilir bir destekçiniz olarak yanınızdadır.

Peşinatsız Ev Sahibi Olabileceğiniz Bazı Şubelerimiz

Şube Adres Şube Adres
Birevim Adana Yüreğir Dadaloğlu Mahallesi Kozan Caddesi No: 374, 01280 Yüreğir/Adana Birevim Ankara Sincan Atatürk Mahallesi, Ankara Caddesi, No:14/6-7-8, 06936 Sincan/Ankara
Birevim Antalya Muratpaşa Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı İsmail Aynur Akçor İş Merkezi 25/A, 07040 Muratpaşa/Antalya Birevim Ataşehir Genel Merkez Küçükbakkalköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi No:2, 34750 Ataşehir/İstanbul

Diğer 81 şubemiz ile bilgileri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

 • Kimlik bilgileriniz,
 • TL cinsinden ödeme yapılmakta,
 • Hem mevcut hem de satın alınacak konut için eksper değerlendirmesi yapılır,
 • Teminat olarak mevcut evinizin ve satın alınacak evin gösterilmesi yeterlidir. Kefil koşulu aranmamaktadır.

Daha fazla merak etiğiniz konu veya konular için Tıklayınız.

3 Adımda Yeni Evinize Kavuşun

 • Başvuru Süreci
 • Halinizdeki eve kavuşmak için ilk yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurarak veya 444 23 53 nolu numarayı arayarak başvuru yapmaktır.

 • Çekiliş Süreci
 • Başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra peşinatsız ve aylık ödeme tutarınıza göre belirlenmiş grubunuza dahil olarak, çekilişin size çıkmasını bekliyorsunuz.

 • Teslim Süreci
 • Çekiliş sonucunda çıkan evinizi eksperlerimiz tarafında incelendikten sonra ödemesi yapılarak tapusu sizin adınıza olacak şekilde size teslim edilmektedir.

Birevim ile sadece 3 adımda konut kredisi kullanmadan, büyük faizler ödemeden, peşinatsız bir şekilde evinize sahip olabilirsiniz.

Peşinat Derdi Olmadan Ev Sahibi Olun

Birevim ile %100 peşinatsız, konut kredisi kullanmadan, faiz ödemeden, peşinat ödemeden yepyeni evinize kavuşabilirsiniz. Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
 • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?