PEŞİNATSIZ EV ALMA FIRSATIEv almaya karar verdiğinizde sizi iki şey strese sokar. Biri yüksek taksitler diğeri peşinat, yanlış mıyız? Peşinatsız ev satın almak 30 yılı aşkın süredir mümkün! Üstelik devlet destekli şirketler bu sistemde yüzlerce kişiyi peşinatsız ev sahibi yaptı.

Sizde O kişilerden biri olabilirsiniz. Peşinat biriktiremiyorsanız üzülmeyin, her ay ayırdığınız küçük tasarrufunuz ile küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız ev satın alma yöntemleri ile ilgili yazının devamında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Daha çok Anadolu’da kültürümüzden gelen dayanışma ruhu ile harekete geçen sistem peşinatsız ev, vade farksız, kişinin bütçesine göre aylık taksit miktarı ile ev ve araba sahibi yapıyor. Üstelik içinde geliştirdiği yöntemler ile her ihtiyaca yönelik farklı ancak her biri birbirinden avantajlı yöntemler sunuyor.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Bir ev satın aldığınızda, bazı finansal uzmanlar mümkün olan en büyük peşinatı ödemeyi önerirken, diğerleri satın alma işleminizin mümkün olduğunca çok finansmanını önerir. Doğru cevap piyasa koşullarına ve sizin durumunuza bağlıdır.

Bir ev satın almaya niyet etmeden önce, ne kadar tasarruf etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Bunun içinde size ilk önerimiz gelirlerinizi ve giderlerinizi listelemeniz yönündedir. Sonrasında hangi kalemlerden kısıtlama yapabileceğinize bakın. İşte ilk adımı geçtiniz bile…

İkinci adım ise zaman planlamasıdır. Ne kadar sürede evinize kavuşmayı planladınız, bu planlama size hangi peşinatsız tasarruf yönteminin daha uygun olduğunu da gösterecektir.

Elbette ev satın alırken peşinat büyük kolaylıktır. Ancak hepimiz ev peşinatı biriktirecek kadar iyi para kazanamıyoruz. Peki, bu durumda peşinatsız ev nasıl alınır? Faizsiz tasarruf şirketleri bu konuda sizlere destek verecektir. Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz, küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

Özellikle dar gelirli ve orta gelirli bir maaş yapınız varsa ev peşinatı biriktirmeniz zordur. Ancak size önerimiz öncelikli olarak bir gelir gider tablosu yapmanız yönündedir. Sonrasında bu tabloya istinaden tasarruf kalemleri geliştirerek faizsiz küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Aşağıda sizlere peşinatsız ev alabileceğiniz sistemler hakkında bilgi vereceğiz.

En güvenilir sistemlerden biri olan peşinatsız ev alma yöntemlerinde yapmanız gereken kendi imkânlarınızı doğru değerlendirmek.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Öncelikle Birevim sıra tespitli tasarruf yöntemi ile başlayalım. Bu sistemde peşinatsız ev alabileceğiniz en cazip tasarruf yöntemlerinden biridir. Ne kadar taksit ödeyebileceğinize kendiniz karar verirsiniz. Peşinatsız ev almak için aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi bilmeniz ve hangi evi almak istediğinize karar vermiş olmanız yeterlidir. Size en uygun gurupta noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize kaçıncı sıradan sahip olacağınız belirlenir.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi Versiyon 2 Birevim tarafından tüm dünyada ilk kez uygulanmıştır. Bu sistem Birevim sıra tespitli yöntem ile benzerdir. Yine noter huzurundaki çekiliş ile evinize sahip olabilirsiniz. 480 kişiye kadar tasarruf programlarına katılabileceği bir sistemdir. Peşinatsız, faizsiz, vade farkı, ek maliyet getiren kira yardımı olmadan kısa sürede ev sahibi olma yöntemlerinden biridir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ile evini teslim alacağı kesin bilmek isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Her şeyi müşteri belirler, taksit tutarından teslim tarihine Birevim danışmanı ile birlikte karar verdiğiniz bir sistemdir.

Peşinatsız ve küçük taksitler ile faiz yükü altına girmeden belirleyeceğiniz şartlar belli olduktan sonra teslim tarihiniz belirlenir.

Konuta Değer Endeksli Yöntemi

Taksitleri ödeyeceğiniz tarih vade aralığını göz önüne aldığınızda evin değerini korumak isteyebilirsiniz. Bu yöntem peşinatsız ev almak isteyen kişilerin en çok başvurduğu yöntemlerden biridir. TC Merkez bankasının her ay düzenli yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak evin değerinin korunduğu sistemlerden biridir. Bu şekilde, faizsiz ve peşinatsız olarak alacağınız evin değeri hem korunmuş hem de artmış olacaktır.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

Peşinatsız ev alabilmek pek de zor değildir. 18 yaşını doldurmuş ve bir gelir beyan edebilen herkes bu sisteme dâhil olabilmektedir. Peşinatsız ev alma koşulları her ay düzenli bir gelirinizin olması ve bu gelirin bir kısmını her ay peşinatsız ev ödemesi için ayırabilmeniz yeterlidir.

Size peşinatsız ev almaya karar verdiğiniz için birkaç tüyo vereceğiz. Öncelikle taksit tutarlarınızı düzenleyebilmeniz için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Tasarruf yaparak ev sahibi olma fırsatınız var, ancak elbette masraflarınızı kısmanız gerekiyor. Ekstra tasarruf ederek, yüksek aylık ödeme yapabilir ve evinize daha kısa zamanda kavuşma şansına sahip olabilirsiniz. Peşinatsız ev alma fırsatını değerlendirin.

Tasarruf planınıza esneklik kazandırın. Peşinatınız için tasarruf etmeye başlamadan önce bir acil durum fonu oluşturun.

Bir ev satın almak, tasarruflarınızın iyi bir kısmını gerektiren uzun bir süreç olabilir, ancak hepsini ev sahipliğine hazırlık olarak düşünün. Evinizi satın aldıktan sonra tüm bu masraflara sahip olacaksınız, ancak evin kendisiyle ilgili büyük masraflarınız da olacak. Bu yüzden bunu hem maliyenizi hem de ruhunuzu ev sahipliğinin getirdiği ekstra masraflara hazırlamak için kuru bir çalışma olarak düşünün.

Birevim İle Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

Günümüzde peşinat biriktirebilmek gerçekten zorlu bir süreçtir. Elbette birçok şeyden kısarak bir ev almak için peşinat biriktirmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu süreç stresli bir süreç olduğu gibi ekstra ihtiyaçlar biriktirdiğiniz tutarı başka bir noktada kullanmanızı yol açabilir.

Oysa hayallerinizi geciktirmeden Birevim İle Peşinatsız Ev Almanın Avantajlarına sahip olabilirsiniz. Tamamen gelir gider dengenize göre kendinizin belirleyeceği tutarda ödemeler ile hiç peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. “Peşinatsız ev almak istiyorum” diyorsanız doğru adrestesiniz!

Peşinat Derdi Olmadan Ev Sahibi Olun

Birevim ile %100 peşinatsız, konut kredisi kullanmadan, faiz ödemeden, peşinat ödemeden yepyeni evinize kavuşabilirsiniz. Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?