TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Senetle Motor

Senetle Motor

Motor almak isteyen ancak bunun için yeterli birikimi olmayan bireyler senetle motor satışı ile ilgili arayışlara giriyorlar. Senetle motor veren yerler, söz konusu araçlar için belli bir miktarı peşinat olarak isteyebiliyorlar. Böylelikle senetle motor satan yerler hakkında araştırma yapan bireylerin karşısına ise yine finansman problemi çıkabiliyor.

Senetle motor alırken ihtiyacınız olan finansman için artık daha fazla yorulmanıza gerek yok. Birevim tarafından oluşturulan motosiklet finansmanları ile senetle motor almak hayal olmaktan çıkıyor. Birevim finansman planlarından bütçenize en uygununu seçerek kolaylıkla peşinatsız senetle motor sahibi olabilirsiniz. Birevim, senetle motor alma sürecinizde sizlere seçeceğiniz motosiklet için ihtiyacınız olan en uygun finansman planlarını sağlayarak hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Senetle motor alma sürecinizde Birevim finansman planlarından faydalandığınızda daha fazla düşünmenize gerek kalmaz. Faizsiz ve senetle motor alma sürecinizde Birevim’in sağladığı finansmanla peşinat bile ödemenize gerek kalmadan sadece aylık ödeme planına uyarak motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Senetle Motor Nasıl Alınır?

Motosiklet tutkusu olan ancak gereken finansmana sahip olmayan bireyler, artık bu tutkularına veda etmek zorunda değiller! Senetle motor sahibi olmak kulağa imkansız gibi gelse de Birevim, hayallerinizi gerçeğe çeviriyor. Senetle motor satan firmalar ile ilgili arayışa giren bireyleri çoğu kez yüksek vade farkı ve her ay ödenecek yüksek tutarlar beklemektedir. Bu da geri ödemelerde tüketicileri zor durumlarda bırakabilmektedir. Birevim finansman planlarından bütçenize en uygununu seçerek siz de kolaylıkla motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Senetle motor almak isteyen herkes, ihtiyacı olan finansmana Birevim farkıyla ulaşarak kolayca motor sahibi oluyor. Birevim tarafından oluşturulan Birlikte Motosiklet Finansmanı ve Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı planlarından bütçeniz için en doğru olan alternatifi seçtiğinizde motorunuzu alırken faiz ve dosya masrafı ödeme zorunluluğundan da kurtulacaksınız. Birevim finansman planları ile motor aldığınızda banka kredisi kullandığınız zaman burun buruna kaldığınız yüksek maliyetlerle de karşılaşmazsınız. Yani banka kredisi kullanmanıza gerek olmadığı için zorunlu peşinat, dosya masrafı ya da faizle uğraşmazsınız.

Birevim’in motosiklet finansmanı planlarından faydalanarak motosiklet sahibi olmaya karar verdiğinizde sizi şu avantajlar bekliyor olacak:

  • Hayalinizdeki motosikletin fiyatı fark etmeksizin istediğiniz motosiklet için kolayca finansman alabilirsiniz.
  • Motosiklet almak için banka kredisi çekmek zorunda kalmayacağınız için yüksek faizlerle burun buruna gelmez ve geri ödemelerde de stres yaşamazsınız.
  • Banka kredisi çekmediğiniz için peşinat ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Krediye bağlı olarak oluşan ek masraflar ve dosya masraflarıyla karşı karşıya gelmezsiniz.
  • İstediğiniz takdirde ara ödeme yaparak taksitlerinizi daha erken bitirme şansı elde edersiniz.

Birevim’in sunduğu motosiklet finansmanı ile siz de istediğiniz motora kolayca sahip olun, faiz ve peşinat sıkıntısına düşmeden, hayalinize bütçenize göre belirlenmiş taksitlerle kolayca ulaşın…

Senetle Motor Almak

Birevim Motosiklet Alma Sistemi

Motor almak isteyen ancak finansmanda yetersizlik yaşayan birçok kişinin aklına takılan senetle motor alma fikri, Birevim’in finansman imkanıyla gerçeğe dönüşüyor. Banka kredisi kullanarak motosiklet almak istediğinizde yüksek faiz oranları ve bankanın sunduğu dosya masraflarının arasında sıkışıp kalırsınız. Motor almak isteyen herkesin bütçesine uygun finansman planları sunan Birevim ise bu zorlu süreci ortadan kaldırıyor.

Birevim’in sunduğu Birlikte Motosiklet Finansmanı ve Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı alternatiflerinden bütçenizin durumuna en uygun olanı belirledikten sonra senetle motor alma sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz finansmana kolayca ulaşabilirsiniz. Birevim’le seçtiğiniz plan hangisi olursa olsun, kolayca ister sıfır ister ikinci el motor satın alabilirsiniz.

Birevim motosiklet alma sistemini detaylandırmak gerekirse, öncelikle Birevim tarafından sunulan finansmanlardan bütçenize en uygununu belirlemelisiniz. Daha sonra ödeyebileceğiniz aylık taksit miktarına göre bütçe planlamanızı yaparak hayalini kurduğunuz motora zorlanmadan kavuşabilirsiniz. Birevim tarafından planlanan finansman türleri ise şu şekilde:

Birlikte Motosiklet Finansmanı: Bu finansman alternatifinde motosiklet sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Birlikte Motosiklet Finansmanı planında finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belli olur. Bu şekilde birlikteliğin gücüyle hayallerinize daha erken ulaşmanız sağlanır.

Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı: Kişiye Özel Motosiklet Finansmanı planında tamamen kendi bütçenize göre ayarlayacağınız ödeme planı ile zorlanmadan motor alabilirsiniz. Bireysel koşullarınıza uygun olarak taksit miktarlarını ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz kişiye özel motosiklet finansmanı ile kişisel tercihleriniz doğrultusunda hayalinizdeki motosiklete zorlanmadan ulaşırsınız.

Hangi Firmalar Senetle Motor Veriyor?

Bir motor almaya karar verdiğinizde banka kredisi kullanma yolunu seçerseniz, karşınıza dosya masrafları ve yüksek faiz oranları gibi bütçenizi zor duruma sokacak mecburiyetler çıkacaktır. Bunun yerine Birevim’in motosiklet finansmanı planlarından faydalandığınızda ihtiyacınız olan motora faiz ödemesi yapmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Senetle motor almak yerine Birevim’in sağladığı finansmanla motor aldığınızda aylık ödemeleriniz sizin bütçenize göre ayarlandığı için yüksek taksit stresi de yaşamazsınız.

Bankalar tarafından tüketicilere sağlanan kredilerin faiz oranı giderek artıyor ve bu da taşıt almak isteyenlerin hayallerinden vazgeçmelerine neden olabiliyor. Senetle motor alma seçeneği de vade farkını beraberinde getirdiği için aynı şekilde bireylerin bütçelerini zor durumlara sokabiliyor. Bireyleri banka kredisine başvurarak maddi yük altına girmekten kurtaran Birevim’in sağladığı motosiklet finansmanıyla bütçenizi hiç zorlamadan motor sahibi olmanız artık çok kolay! Birevim finansman planlarında ödemelerinizi siz belirleyerek kolayca tasarruf yapabilir, hayalinize çok daha kolay ve erken kavuşabilirsiniz.

Senetle Araba Almak

Senetle araba almak da tıpkı motosiklet alma aşamasında olduğu gibi, finansal açıdan zor durumda olan bireyler için imkânsız hale gelebiliyor. Senetle araba almak için ihtiyacınız olan finansman desteği ise Birevim’de sizi bekliyor! Birevim tarafından araç ihtiyaçlarınız için özel olarak oluşturulan tasarruf finansı yöntemi ile gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşmanız mümkün. Birevim’in sunduğu tasarruf finansmanı planlarından ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek hayallerinizi süsleyen aracınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Birevim’in sunduğu araç finansmanı tasarruf planları arasından peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, ihtiyaçlarınızı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle elde edersiniz.

Birevim’in peşinatlı araç finansmanı tasarruf planını seçtiğinizde organizasyon bedelinin dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinat ödemek istemezseniz organizasyon bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Yani her iki durumda da avantajlı olursunuz. Birevim tarafından sunulan araç finansmanlarını şöyle detaylandırmak mümkün:

Birlikte Araç Finansmanı: Bu alternatifi seçtiğinizde sizle aynı koşullara sahip bir gruba dahil edilerek araç sahibi olma hayalinize dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşırsınız. Birlikte Araç Finansmanı ile Finansman teslim tarihiniz, dahil edildiğiniz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle ortaya çıkar. Böylelikle aracınız için ihtiyaç duyduğunuz finansmana birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız.

Kişiye Özel Araç Finansmanı: Birevim tarafından sunulan bir diğer alternatif olan kişiye özel araç finansmanını tercih ettiğinizde araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşırsınız. Bu seçenekte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, zorlanmadan araç sahibi olursunuz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle