TAKSİTLE ARABA ALMA FIRSATIAraba birçoğumuz için çocukluk hayallerimizden biridir. Gerçekten hangimiz kendimizi kırmızı bir Ferrari içinde hayal etmedik ki? Ama büyüdükçe ekonomik şartlarımız bazen hayallerimize yetişmedi hatta kenara bir toplu para bile koyamadık. Ancak şimdi ferrariden çok yaşam kalitenizi artıracak bir araca ihtiyacınız varsa peşinatsız taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Çoğu araba alıcısını gerginleştiren şey, müzakere etmek zorunda kalacaklarını bilmeleridir. Müzakere etmekten korkmayın. Ne istediğiniz ve ne ödemek istediğiniz konusunda çok iyi bir fikirle bayiliğe giderseniz, müzakere size bağlıdır onlara değil!

Aracı satın almaya karar verdikten sonra yaygın bir satıcı dolandırıcılığı olabilir, aman dikkat edin. Peşinatsız taksitle araba alırken araba satıcıları yönünden zarara uğratılmayın. Bu noktada, araba satıcısı sizden çeşitli ekstra ücretler ödemenizi isteyebilir. Haksız davranıldığını düşünüyorsanız, aracı oradan almaktan caymaktan korkmayın. Sonuçta bu sizin paranızdır ve kaybetmek istemezsiniz ve akıllıca davranarak kampanyalı taksitle araba satın alma avantajınızı değerlendirin.

Aşağıda taksitle sıfır araba nasıl alınır detaylarını sizlere sunacağız.

Taksitle Sıfır Araba Nasıl Alınır?

Öncelikle iyi bir tasarruf planlaması ile işe başlamalısınız. Cebinizdeki parayı iyi kullanmalısınız. Bazen para biriktirmenin en zor tarafı ilk kez bu işe başlamak olabilir. . Paradan nasıl tasarruf edeceğinizle ilgili bu yazımız basit ve gerçekçi bir strateji geliştirmenize yardımcı olabilir, böylece tüm kısa ve uzun vadeli tasarruf hedefleriniz i yerine getirebilir. Taksitle sıfır arabanıza kavuşabilirsiniz.

Para biriktirmek istiyorsanız öncelikle ne kadar harcadığınıza bir göz atın. Tüm masraflarınızı takip edin - bu her kahve, ev eşyası ve nakit ipucu anlamına gelir. Verilerinizi aldıktan sonra, ödemeleri gaz, bakkaliye ve peşinatsız taksitle sıfır araba gibi kategorilere göre düzenleyin ve her bir tutarı toplayın. Doğru ve emin olmak için kredi kartınızı ve banka ekstrelerinizi kullanın.

Bir ay içinde ne harcadığınıza dair bir fikriniz olduğunda, kaydedilen masraflarınızı uygulanabilir bir bütçeye göre düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bütçeniz, harcamalarınızın gelirinize göre nasıl ölçüldüğünü özetlemelidir; böylece harcamalarınızı planlayabilir ve fazla harcamaları sınırlandırabilirsiniz.

Şimdi aşağı yukarı ı ne kadar tasarruf yapabildiğiniz ortaya çıktı ise; bu tasarruf tutar ile taksitle araba alabilirsiniz. Birevim faizsiz tasarruf sistemleri paranızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olur.

Birevim faizsiz tasarruf sisteminden 18 yaşını aşmış ve düzenli bir geliri olan herkes faydalanabilir. Senetle taksitle araba almak sizleri büyük kredi faizi yüklerinden kurtaracaktır. Bu sistemde ödeme gününüzden ödeme tutarına, peşinatlı yâda peşinatsız taksitle araba alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kısa bir süre eğlenceden ve ekstra harcamalardan uzak durarak kısa sürede hayallerinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Sistem Türkiye genelinde geçerli olduğundan herhangi bir şehirden beğendiğiniz sıfır yâda birinci el araca sahip olabilirsiniz.

80’in üstünde şube ile ülke genelinde yüz yüze görüşmelere imkân veren Birevim tasarruf sisteminde ön ödemesiz, faizsiz, hızlı ve kolay şekilde taksitle araba satın alabilirsiniz.

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Asıl tutar artı komisyon, satıcılara ödeme yapmak için kullanılan en yaygın ücret yapılarından biridir. Taksitle araba almak istiyorsanız doğru noktadasınız, tamamen faizsiz taksitle araba almanız mümkündür.

30 yıl öncesine kadar araba almak isterseniz bayiler size satış yapabilirdi yâda banka kredisine başvurabilirdiniz. Bu yöntemlerde arabayı ederinden yüksek bir fiyata almış olurdunuz. Oysa uzun yıllardır devlet denetiminde büyüyen faizsiz tasarruf yöntemleri var. Bu sistemlerde komisyonsuz, peşinatsız, vade farksız araç edinme şansınız bulunuyor.

İnternet üzerinden araştırdığınızda faizsiz tasarruf sistemi ile ev sahibi olmuş birçok kişiye ulaşabilirsiniz. İster eşinize hediye alın ister kendiniz için fark etmez, bu sistemde küçük taksitler ile araba alabilirsiniz.

İsterseniz sistemde eski arabanız değerlendirilerek yeni bir araba almanıza da destek sağlanabilir. Tüm bu destekler taksitle araba alabilmeniz için düzenlenmiştir.

Araba hem zevk hem de ihtiyaç sizde bu ihtiyacınızı daha fazla ertelemeden numaranızı bırakın Birevim yetkili danışmanları sizleri daha fazla bilgilendirmek için ulaşsın.

Birevim Taksitle Araba Alma Modelleri

Öncelikle araç satın alma konusunda yeniyseniz veya uzun yıllardır satın almadıysanız, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Gelecek yıllar boyunca ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan arabayı nasıl buluyorsunuz? Sadece biraz araştırma ve planlama gerektirir. İstediğiniz araba türünü bildiğinizde, yeni bir araba satın almak, yeni bir araba kiralamak veya kullanılmış bir araba almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Birevim taksitle araba alma modelleri oldukça caziptir. Hele sık aralıklar ile yapılan araba kampanyalarına denk gelirseniz avantajınız ikiye katlanacaktır. İşte size avantajlı faizsiz tasarruf yöntemlerinden ikisi hakkında aşağıda bilgi aktarıyoruz. Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlar için oldukça avantajlı olacağı ortadadır.

Birevim taksitle araba alma modelleri ve kampanyaları sayesinde uzun süredir hayalini kurduğunuz aile arabasına yâda spor arabaya sahip olabilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Modeli

En çok tercih edilen sistemlerden biridir. Ödeyebileceğiniz aylık taksit tutarını belirledikten sonra sizin ödeme sisteminize en uygun kişilerin bulunduğu guruba eklenirsiniz. Bu gurup için noter huzurunda yapılan çekiliş sizlere kaçıncı sıradan otomobilinizi alabileceğinizi gösterir.

Sıra tespiti oldukça kolaydır. Örneğin siz her ay 1000 Türk lirası ödeyecek bir tasarrufa sahipseniz sizin gibi 99 kişi ile aynı gurupta yer alırsınız. Her ay toplanan 100 bin Türk lirası ile bir kişiye ev alınır. Yani aslında mantık biraz altın günlerindeki mantığa benziyor. Noter huzurundaki çekiliş ile kaçıncı sıradan arabanızı alacağınız belli olur. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Planlı Tasarruf Modeli

Serbest planlı tasarruf yönteminin tek farkı arabanızı ödeme detaylarınıza göre alacağınız gün noter onaysız ödeme planlamanıza göre belirlenir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Taksitle araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?