TAKSİTLE EV ALMA FIRSATITaksitle ev almak çokta kolay değil! Hepimiz yeterli şekilde bazı şeylerden feragat etmemiz gerektiğini biliyoruz. Peki, nasıl yapacağız. Birkaç alternatiften biri banka kredileri ancak banka kredisi ile ödeyeceğiniz faiz maalesef size almak istediğiniz evi daha pahalıya mal edecektir.

İkinci alternatif ise tasarruf şirketleridir. Küçük taksitler ile faizsiz ev sahibi olmanın avantajlarını yaşarsınız. Eğer 500 Türk lirası her ay taksit ödeme imkânınız varsa hemen Birevim emlak danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Para biriktirmenin zor olduğu günümüz şartlarında araştırdığımızda bizi kurtaracak bir sistem ile karşılarız; faizsiz, vade farksız taksitle ev alma alternatifli şirketlerin güvenliklerini kim sağlıyor. Aşağıdaki detaylara göz atın ve en az bankalar kadar güvenli sisteme dâhil olmak için gecikmeyin.

Bu şirketler güvenlidir. Neden mi? Özellikle devlet tarafından sıkı denetim altında olan şirketleri devlet desteklemektedir. Neden mi? Çünkü yastık altı paraları ortaya çıkarmakta ve ekonomiyi canlandırmaktadır. Bu sebeple devlet tarafından oldukça teşvik edilmektedir. 1990 yılından beri piyasada olan ve güvenliğini yıllar ile de kanıtlamış olan şirketler 30 yılı aşkın süredir yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Özellikle kira öder gibi küçük taksitle ev alabiliyorsunuz. İster oturmak ister yatırım yapmak için ev sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev nasıl alınır? Öncelikle tasarruf yaparak alınır. 30 yılı aşkın süredir tasarrufunu bilen kişileri küçük taksitler ile ev sahibi yapan Birevim faizsiz tasarruf sistemini yüzlerce insan kullanıyor ve her geçen gün bu kişilere yenileri ekleniyor.

Sizlere taksitle ev almaya karar verdiğiniz an itibarı ile almanız gereken önlemler konusunda birkaç tüyo vermekle yazımıza devam edeceğiz.

  • İlk olarak varsa borçlarınızı bitirin.
  • Tasarruf hedeflerinizi belirleyin.
  • Sigara gibi ekstra harcamaları azaltın. Yâda sigarayı toptan bırakın. O güzel taksitle alacağınız ev hayali, sanırız sizlere yardımcı olacaktır.
  • Evinizdeki termostat, elektrik, su kaçağı kontrol edin. Damlaya damlaya göl olur.
  • Sürekli dışarıda yemek yemekten vazgeçin.

Bu tüyolar inanın ilerde sizin yüzünüzü güldürecek ve küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza yardım edecektir.

Birevim Taksitle Ev Alma Yöntemleri

Birevim tasarruf şirketinin en avantajlı hizmeti küçük taksitlerle ev sahibi olmanıza imkân vermesidir. Kendi eviniz varsa bile yatırım amaçlı ikinci evinize yâda çocuğunuzun geleceği için şimdiden ev taksitine girmenizi öneririz.

Yıllar çabuk geçiyor ve bu sistem sizi zorlamadan taksitle ev sahibi olmanıza olanak sağlayacaktır. Üstelik sadece tek bir sistem yok, her gelir gurubuna uygun tasarruf yöntemleri bulunuyor. Aşağıda bu tasarruf yöntemleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Daha detaylı bilgi için Birevim şubelerinde emlak – finans danışmanları sizlere yardımcı olacaktır.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Birevim sıra tespitli tasarruf yöntemi küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Sistemde aslında her şey size bağlıdır. Peşinat ödemek yâda ödememek, ara ödeme yâda ara ödemesiz tüm bunlar sadece sizin gelir ve gider tablonuz ile ilişkilidir. Siz aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar verdiğinizde faizsiz tasarruf sistemi size tüm destek olanakları sunacaktır. Size en uygun ortak paydada buluştuğunuz guruba ekleyerek noter huzurundaki çekiliş ile bu guruptaki kişilerin hangi sıra ile ev sahibi olacaklarına karar verilecektir. Sıra tespitli tasarruf yöntemi adil bir şekilde noter huzurundaki çekiliş ile müşterilerin hangi sıra ile evlerine kavuşacaklarını düzenlemektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi Versiyon 2 Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile benzerdir. Bu sistem Birevim tarafından tüm dünyada ilk kez kullanılmış olan yöntemdir. 480 kişiye kadar oluşturulabilen guruplar peşinatsız, vade farksız, ek maliyet olmadan küçük taksitler ile ev sahibi olabilmektedir. Yine noter huzurundaki çekiliş ile kişilerin evlerine hangi tarih aralığında sahip olacakları belirlenmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi evinin teslim tarihini bilmek isteyen garantici kişiler için tasarlanmıştır. Taksit tutarından ara ödemelere, peşinattan peşinatsız ödemeye tüm ödeme planını müşteri kendisi belirler ve belirlediği planlamaya göre evi teslim alacağı tarih belirlenir. Peşinatsız ve küçük taksitler ile faiz yükü altına girmeden ev sahibi olabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Konuta Değer Endeksli Yöntemi

Küçük taksitlerle ev satın almak büyük avantaj olsa da bazı müşteriler evin değerini koruyacak önlemler isterler. Bu sistemde TC Merkez bankasının her ay düzenli yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak evin değerinin korunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu şekilde, faizsiz ve peşinatsız olarak alacağınız evin değeri hem korunmuş hem de artmış olacaktır.

Bazılarımızın çocukluktan beri ev sahibi olma hayali vardır. Bazen bu hayali ötelesekte her zaman bir konut sahibi olmak için çabalarız. Birevim ile taksitle ev alma avantajları konusunda aşağıda birkaç bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birevim ile Taksitle Ev Almanın Avantajları

Taksitle ev almak tasarruf şirketleri aracılığı ile kolay olsa da siz her halükarda harcamalarınıza dikkat edin. Bu şekilde tasarruflarınız ile para biriktirerek daha hızlı şekilde eviniz kavuşabilirsiniz.

  • Yirmili yaşlarda tasarruf etmeye başlayın.
  • Finansal acil durumlar ve emeklilik için hazırlık yapın.
  • Borç ödemek ve bir bütçeye bağlı kalmak iyidir.

Birevim 30 yılı aşkın süredir sermayesini kanıtlamış bir tasarruf şirketidir. Bir tasarruf şirketinde güven en önemli unsurdur. Birevim’in en önemli avantajlarından biri sektördeki deneyimi ve sermayesidir. Taksitle ev satın aldığınızda strese girmezsiniz. Çünkü taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz. En yakın Birevim şubesine uğrayarak birebir bütçenize ve imkânlarınıza göre size en uygun yöntemi seçin.

Ekstra Birevim ile peşinatsız, ara ödemesiz, faizsiz, kira öder gibi taksitle ev satın alabilirsiniz.

Taksitle ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?