TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Traktör Alma Fırsatı

taksitle traktör

Birevim, sunduğu tasarruf finansmanı ile çiftçilerimize destek olmak için taksitle traktör alma desteği hizmeti sunuyor. Taksitle traktör hizmeti ile çiftçiler, almak istedikleri marka ve modeldeki traktör için kendi belirledikleri aylık taksitlerle traktör sahibi olabiliyor.

Birevim’den Taksitle Traktör Alma Fırsatı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı tasarruf finansman şirketi olan Birevim, ev ve araba almak isteyen Türkiye’de her yıl binlerce aileyi hayallerine kavuşturdu. Şimdi de pandemide zor zamanlar geçiren çiftçilerimize faizsiz traktör için tasarruf planı açıkladı. Buna göre; Taksitle traktör almak isteyen çiftçilerimiz tıpkı senetle ev ve araba almak gibi kendi belirledikleri aylık taksit tutarları ile istediği marka ve modele hızlıca kavuşuyor. Bunun için en yakın Birevim şubesine gitmeleri ve en uygun tasarruf planını seçmeleri gerekmektedir.

Birevim’in sunduğu Tasarruf Finansı ile almak istediğiniz traktör için gereken finansmana çok daha kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.

Taksitle Traktör Alma Yöntemleri

Taksitle traktör almak için ihtiyaç duyacağınız Birevim Araç Finansmanı tasarruf planları; “Birlikte Araç Finansmanı” ya da “Kişiye Özel Araç Finansmanı” ile Türkiye’nin istediğiniz her yerden sahip olmak çok kolay.

Bankaların yüksek faizli Traktör ve Ekipman Kredileri gibi ağır borç yükü getiren maliyetler yerine Türkiye’de olabilecek en düşük maliyetlerle taksitle traktör sahibi olabilirsiniz. Birevim’in sunduğu araç finansmanı tasarruf planları ile çiftçilerimiz traktör alırken peşinatlı ya da peşinatsız tasarruf seçeneklerinden dilediğini seçebilir.

Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planlar ile traktör alırken çiftçilerimizin bütçesine en uygun şekilde düzenlenmektedir. Senetle traktör almayı kolaylaştıran Birevim tasarruf planlarında, organizasyon bedelinin dışında, isterseniz peşin ödeyerek de teslimat süresini kısaltabilirsiniz. Ayrıca senetle traktör alırken Birevim peşinatsız araç finansmanından alınan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadesini de daha erkene çekebilirsiniz.

Birlikte Araç Finansmanı ile Traktör Alma İmkânı

Türkiye’nin ekonomisinin en önemli unsurlarından olan çiftçilerimiz için Birlikte Araç Finansmanı ile taksitli traktör sahibi olma hayali için uygun tasarruf planı hizmeti sunmaktayız.

Birlikte Araç Finansmanı ile taksitle traktör finansman teslim tarihi, tasarruf grubu noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenmektedir.

Kişiye Özel Araç Finansmanı ile Taksitle Traktör Alma İmkânı

Birevim Kişiye Özel Araç Finansmanı ile kredisiz traktör sahibi olmak isteyen çiftçilere bireysel koşullara uygun tasarruf planı sunmaktadır. Kişiye Özel Araç Finansmanında traktör taksit tutarı ve teslimat tarihi çiftçilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Taksitle traktör almak için en yakın Birevim şubelerine ya da 444 23 53 telefon numarasından müşteri temsilcilerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle