990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimHaber

Faizsiz konut alımında yeni soluk

Faizsiz Konut Alımında Yeni Soluk

Küçük birikimleriyle faiz olmadan ‘Bir evim olsa’ hayalini gerçekleştirmek isteyenler için geliştirilen satış modeline yenilikler katarak sahaya giren Birevim, herkesi ev sahibi yapacak.

Birevim, yıl sonuna kadar İstanbul’da 9, İstanbul dışında 4 ilde toplam 13 şubede 100 çalışanı ile hizmet vermeyi hedefliyor. Şirket, 2017 yılının sonunda toplam 20 milyon liralık yatırımla 33 şubeye ulaşmayı planlıyor.
Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Birevim yöntemlerini GÜNEŞ Gazetesine anlattı:

Birevim hangi hedef kitleye sesleniyor?
Birevim ,orta ve alt gelir grubunda bulunan insanların ihtiyaçlarına çözüm üretebilen yöntemler geliştirdi. Faiz konusu başta olmak üzere farklı nedenlerden dolayı ev sahibi olamayanlara hitap ediyor.

Faizsiz alımın dışındaki avantajlar neler?                                                                                  Mevcut yöntemlerde uygulanan ve müşteriye gerekmediği halde ek maliyet yükü getiren kira ödemesi uygulamasını kaldırdık. Evinizin borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitmesi için düzenlemeler yaptık. Konut değerine endeksli yepyeni bir tasarruf yöntemini hayata geçirdik. Mevcut ev alma yöntemlerine kıyasla alınan evin daha ucuza mal edilmesini sağladık. Taksitli ev alma yöntemlerinde genellikle en fazla 120 ay taksit seçeneği sunulurken, Birevim’de 480 kişiye kadar çıkan tasarruf programlarına dahil olarak çok daha fazla taksit yaptırabilme seçeneği sunduk. Evlerin teslim tarihlerinde iyileştirmeler yaptık.

Sizi rakiplerinden ayıran özellikler neler?                                                                              Müşteriye ek maliyet getiren kira ödemesi uygulaması Birevim’de yok. Bunun yanında müşterinin borcunu olması gerekenden daha erken bitirmesi, müşterinin dilediği kadar uzun vadede taksit imkanı, Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi gibi Türkiye’de ilk defa bizim uyguladığımız pek çok fark ve özellik sayabiliriz.

Tüketici Birevim’i neden tercih etmeli?
En önemlisi kesinlikle müşterilerin aldıkları eve herhangi bir fark ödemeden sahip olmalarıdır. Birevim’de faiz, vade farkı, müşteriye ek maliyetler getiren kira ödemesi gibi uygulamalar yok. Hal böyle olunca müşteri 300 bin lira değerinde bir ev alacaksa taksitleri bittiğinde toplam ödediği yine 300 bin lira oluyor.

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı ve Birlikte Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına "Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + one =