2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

GenelMerak Edilenler

Geleceğinizi Planlamanın En Yeni Yolunu Açıklıyoruz!

geleceğini pazarlamanın yeni yolu

Genellikle 20’li yaşlarımızın başındayken bir ev veya araba sahibi olmak çok uzak görünür, bu nedenle de hep kısa vadeli planlar yaparız. Ancak, 30’lu yaşlara geldiğimiz andan itibaren hayatımız bir anda hızlanır.

Gelecekte sahip olmak istediğimiz ev veya araba için en doğru planlanmayı bir an önce yapmak isteriz. İstediğimiz ev veya arabaya karar verdikten sonra bütçe planlamamızı yapar ve gelecek planımızı gerçekleştirmek için yola çıkarız.

Eğer siz de gelecekte sahip olmak istediğiniz ev veya arabaya karar verdiyseniz ve bir an önce size en uygun gelecek planını yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki adımları takip ederek geleceğinizi planlamanın en yeni yolunu öğrenebilirsiniz!

  1. Kararlılığınızı Koruyun

Gelecekte sahip olmayı istediğiniz eviniz veya arabanız ne olursa olsun, tüm bunları gerçekleştirmek için öncelikle kararlılığınızı korumalısınız. Bu yüzden gelecek planınızın ilk maddesine hedefinizi yerleştirmeli ve tam olarak nasıl bir ev veya arabaya sahip olmak istediğinizi belirlemelisiniz.

Ardından, hedefinize ulaşma konusunda kendinizi sık sık motive etmeli, aileniz ve arkadaşlarınızla bu planınızı paylaşmalısınız, gerekli durumlarda desteklerini istemelisiniz. Böylece, başta soyut bir düşünce olan ev veya araba sahibi olma hayalinizi somutlaştırarak bir plan haline getirebilirsiniz.

  1. Tasarruf Yapmaya Başlayın

Gelecek planınızı hayata geçirebilmek için kararlılığınızı korumanız kadar tasarruf yapmaya başlamanız da büyük bir önem taşır. Sahip olmak istediğiniz ev veya araba için gereken finansman tutarını belirlemeli ve her ay bütçenizin belirli bir kısmını buna ayırmalısınız. Böylece, yapacağınız küçük tasarrufların gücü ile planınızı adım adım gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Birlikte Tasarrufun Gücünden Yararlanın

Gelecek planınız için bireysel tasarruf yapabileceğiniz gibi BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Finansı Yöntemi ile de tasarruf yapabilir böylece, planınızı hedeflediğinizden de daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Gelin, gelecek planınız için neden BİREVİM’i seçmeniz gerektiğini 5 adımda ele alalım!

Şimdi, BİREVİM ile gelecek planınızı yapma sırası sizde!

Benzer Yazılar
BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

Ekonomi & FinansGenel

Tasarruflarla Türkiye Nasıl Daha Güçlü Hala Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 5 =