2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Kimler Faizsiz ve Taksitle Ev Sahibi Olabilir?

Birevim İle Faizsiz Ev Sahibi Olma

Türkiye’de milyonlarca aile bütçelerini zorlamadan, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, istediği yerden beğendiği bir evin sahibi olup kiradan kurtulmak istiyor. Kimileri faizsiz ev kredisi veren bankaları araştırırken, kimileri eşten dosttan edindiği tavsiyelerle bu soruna çözüm bulmaya çalışıyor. Kimileri de bilgisayarın başına geçip ara motorlarına “Faizsiz ev kredisi, faizsiz ev almak istiyorum.” gibi aramalarla ya da “Faizsiz ev nasıl alınır, faizsiz konut kredisi nasıl alınır?” türünde sorularla kendilerine cevaplar arıyorlar. Peki, faizsiz ev almak mümkün mü? Bilinen bir gerçek var ki Türkiye şartlarında tek bir yöntem haricinde bu pek mümkün olmuyor. İşte bu yazımızda faizsiz ev almayı mümkün kılan bu yöntemi ve bu yöntemle kimlerin ev sahibi olabileceğini inceleyeceğiz.

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için tasarlanmış bu yöntemler BİREVİM tarafından sunuluyor. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler BİREVİM’e başvurarak faiz, vade farkı ya da başka farklar ödemeden kira öder gibi ev sahibi olabilirler. Ayrıca BİREVİM ile faizsiz ev almak isteyen kişiler başka firmalarda “kira yardımı” adı altında uygulanan ve ev sahibi olmak isteyen kişilere ek maliyetler getiren uygulamalarla da karşılaşmıyor. Kısacası BİREVİM’de ne kadarlık bir ev almak istiyorsanız cebinizden de o kadar çıkıyor.

Taksitle Ev Almak

Peki, kimler BİREVİM ile faizsiz ve taksitle ev sahibi olabilir? Öncelikle BİREVİM ile ev sahibi olmak isteyen kişiler aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler. Dolayısıyla kendi belirledikleri taksitleri aylık olarak ödeyebilen herkes BİREVİM ile faizsiz ev sahibi olabilir. Özellikle aylık sabit geliri olan; memurlar, işçiler, emekliler, özel ve kamu kurumlarında çalışanlar, BİREVİM’in faizsiz ve taksitle ev sahibi yapan yöntemlerinden yararlanıp beğendikleri evi istedikleri yerden alabilirler. Ayrıca BİREVİM ile faizsiz ve taksitle ev sahibi olmak isteyenler için peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu yoktur.

Bu yazımızda bahsetmeden geçemeyeceğimiz bir konuya daha değinelim. Diyelim ki aylık sabit bir geliriniz yok ya da aylık gelirinizi sadece geçiminiz için kullanıyorsunuz. Haliyle her ay taksit ödeyecek durumunuz yok ancak faizsiz ve taksitle ev sahibi olmayı da çok istiyorsunuz. Bu durumda bulunan kişilere BİREVİM mükemmel çözümler sunuyor. BİREVİM, faizsiz ve taksitle ev sahibi yapan yöntemlerini etrafındakilere tavsiye edenlere buradan gelir elde edip taksitlerini ödeme imkânı sunuyor. Bir örnekle açıklayalım. Diyelim ki ev hanımısınız ve aylık sabit geliriniz yok. Bu durumda siz çevrenizdekilere BİREVİM’i tavsiye ediyorsunuz. Tavsiye ettiğiniz kişiler BİREVİM ile ev sahibi olmak istediklerinde BİREVİM size bu durumdan kaynaklı bir gelir sunuyor. Yaklaşık ve basit bir hesapla söyleyecek olursak, her ay sizin tavsiye ettiğiniz faizsiz, kredisiz ev sahibi olmak isteyen 3-4 kişi BİREVİM’e başvurup ev sahibi olursa siz de o ayki taksitinizi ödeyecek bir gelir elde etmiş olursunuz. Bunu her ay düzenli olarak yaptığınızda sadece BİREVİM’i tavsiye ederek ev sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × five =