2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Peşinatı Çek Olarak Versem Olur Mu?

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

“Peşinatı çek olarak versem olur mu?” sorusu pek çok tasarruf sahibinin yanıtını aradığı bir soru. BİREVİM’de ileri vade için planlanmış çekler, sadece ara ödeme olarak kabul edilir. Bu durumda peşinat yerine geçmez ve kabul edilmez. Yine peşinat olarak çek vermek isterseniz, vadesinde işleme alınır.

BİREVİM; kendine ait bir iş modeli olan ‘‘Birlikte Tasarruf Finansı’’ yöntemiyle, insanların konut, işyeri ve araç finansmanına, mümkün olan en kısa zamanda, en uygun koşullarla erişmelerini sağlar.

BİREVİM; faizsiz, taksitle ev almak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunar. Birlikte Tasarruf Finansı yöntemiyle kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce ailenin ev sahibi olmasına vesile oldu. Zira diğer faizsiz yöntemlere göre Birlikte Tasarruf Finansı ev sahibi olmak isteyen kişiler için avantajlı tasarruf yöntemi olarak öne çıkıyor.

BİREVİM’den Ev Almak

BİREVİM kolay ev sahibi olmak ve ödemelerini rahatça yapmak isteyen kişilerin hayatlarına dokunmak, onları ev sahibi yaparak mutluluklarına ortak olmak için 4 yıldır var gücüyle çalışıyor. BİREVİM, yalnızca geliri yüksek olanlara ya da durumu iyi olanlara bu imkânı tanımaz. Ev sahibi olmak isteyen tüm ailelere, tüm gelir gruplarına ve tüm kişilere bu imkânı sağlar. Diğer finans yöntemlerine göre bir ev parasına iki ev parası ödemek zorunda bırakmadan, faiz maliyeti ile uğraştırmadan, sadece tasarruf yaparak kişilerin ev sahibi olmasına vesile olur.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

BİREVİM, faizsiz ev almak isteyenler için 4 yıldır avantajlı tasarruf yöntemleri ile ülkemizde yüzbinlerce insanı ev sahibi yapmak için çalışmaktadır. Mevcut finansman yöntemlerinin yüksek geri ödeme koşulları ve peşinat zorunlulukları özellikle de dar gelirli kişilerin ev alabilmesini zorlaştırıyor. BİREVİM’in benzersiz tasarruf yöntemlerinde ne peşinat ne de faiz vardır. Satın almak istediğiniz evi hiçbir ek maliyet olmadan tamamen kendi değeri üzerinden satın alırsınız. Üstelik esnek ödeme koşulları sayesinde tasarruf taksitlerinizi düzenleyebilir veya istediğiniz zaman tamamını ödeyebilirsiniz.

Peşinatsız, taksitle araba almak istiyorsanız bulunduğunuz il ve ilçedeki BİREVİM şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde bir BİREVİM şubesi yoksa peşinatsız, senetle araba başvurusunu, 444 23 53 telefon numaralı İletişim Merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fifteen − three =