6.600 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi BankasıBirevim

Türkiye’de Satılan En Ucuz Sıfır Otomobiller

2024 yılında itibaren Türkiye en ucuz sıfır araba modelleri yavaş yavaş belli olmaktadır. Özellikle listede yer almakta olan Fiat, Kia, Hyundai, Dacia ve benzeri markaların farklı modelleri de dikkat çekmektedir. Bununla birlikte Türkiye’de en ucuz sıfır otomobili olarak tanımakta olan Fiat markası da herkesin ilgi odağı olmaktadır.

Bunun yanında global çağda sıfır otomobiller dünyası oldukça hareketli geçmektedir. Markaların yapmakta olduğu zamlar sona ermeye geldiğinde sıfır otomobil piyasası bir anlığına durulmaktadır. Bu açıdan kişiler geçen aylarda uzun süre boyunca beklemeleri gerekirken elde ettiği süreçleri birkaç hafta geçmeden tamamlamayı düşünmektedir. Eğer sizde otomobil almayı düşünüyorsanız veya karar vermekte zorlanıyorsanız bütçenize uygun olan seçeneklerle içeriğimizi okuyabilirsiniz. Yazı içeriğimizde güncel olan araba modellerinden dokuz tanesini sizler için bir araya getirdik.

1. Fiat Panda

Fiat Panda, ekonomik ve uygun fiyatlı olup dikkatleri üzerine çeken modellerden biridir. Fiat Panda, çeşitli motor özellikleri barındırdığı için yakıt, donanım ve şanzıman çeşitleri de piyasada yer almaktadır. Bu arabayı almayı düşündüğünüzde cebinize uygunluğu açısından memnuniyet duyacaksınız.

Fiyat Panda otomobilini daha yakından tanımak istediğinizde çeşitli motor özelliklerinin yanında şanzıman, yakıt ve donanım gibi piyasada en üst düzeyde yer alan birçok özelliği içerisinde bulundurmaktadır. Bu açıdan bu model ucuz otomobiller arasında ilk sırada yerini kaptırmadan liderliğini korumaktadır.

2. Hyundai İ10

Hyundai i10,  türkiye en ucuz sıfır araba listesinde yer almakta olan sıfır araba modellerinden biridir. Hyundai’nin farklı kategorilerde motor, yakıt, şanzıman ve donanım gibi türleri de mevcut olmaktadır. Siz de bu kategorilerden birini seçerek en ucuz otomobili bulabilirsiniz.

Diğer bir ifadeyle Hhundai i10, modeli en ucuz otomobiller arasında çeşitlilik göstermekte olup  şanzıman ve yakıt çeşitliliği açısından da zenginlik sergilemektedir. Bu sayede alıcılar bu kategorilerden istediğini seçmektedir.

3. Kia Picanto

Kia Picant, bütçenize ve cebinize uygunluğu açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir model olup en iyi  otomobil türlerindendir. Pek çok özelliklere sahip olduğunu da belirtmek isteriz. Şanzıman, motor ve donanım olanakları ile ilginizi çekmektedir.

Hem bütçeye uygun hem de karizmatik duruşuyla birçok modelden ayrılmaktadır. Motor,  şanzıman gibi birçok özelliklerinin olduğunu da söylemek isteriz.

4. Fiat Egea Hatchback

Fiat Egea Hatchback, uygun ve ekonomik fiyatıyla herkesin gözdesi konumuna gelmektedir. Ayrıca geniş iç hacmi ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında bu aracın birçok donanım özellikleri yeteri kadar bulunmamaktadır. Bu sebeple bu aracı satın almak istediğinizde bu özelliğini de göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Bunun yanında ekonomik yapısı ve geniş iç hacmi ile ön plana çıkmayı başaran otomobiller arasında yerini kimseye kaptırmamaktadır. Ancak iç hacminin geniş olmasının yanında çeşitli donanım özellikleri yeteri kadar üretilmemektedir.

5. Fiat Egea Sedan

Fiat Egea Sedan araba modelinin geniş iç hacmi mevcuttur. Ayrıca ön plana çıkan fiyatı ile de alacak kişilerin merak etmekte olduğu modeller arasında dördüncü sıradadır. Bunun yanında çeşitli donanım özelliklerine sahip olup alıcılarını dört gözle beklemektedir.

Diğer bir ifade ile geniş iç hacminin özelliği ile merak edilen otomobil modellerinden biridir. Ayrıca dördüncü sırada yer almasının vermiş olduğu popülerlikle de farklı donanım özelliklerini en iyi şekilde üretmektedir.

6. Hyundai i20

Hyundai i20, şık ve zarif tasarımı ile bütçenize uygunluğu açısından dikkatleri çekmektedir. Ayrıca en ucuz olan otomobiller arasında da ilk ona girerek farkındalığını size de göstermektedir. Bunun yanında Hyundai i20‘nin farklı donanım kategorileri de mevcuttur.

Genel anlamda farklı donanım çeşitliliğine sahip olan bu araç diğer otomobillerden de ayrılmaktadır. Ucuzluğu açısından ilk ona girmeyi başaran bu otomobil zarif tasarımı ile satın alabileceğiniz modeller arasındadır.

7. Citroen C3

Citroen C3, farklı tasarımı ve cebe uygunluğu açısından dikkat çekmekte olup diğer otomobiller arasında yer almaktadır. Ayrıca size sunulmuş olan çeşitli donanım özellikleri de mevcuttur. Bu açıdan sizde almakta olduğunuz arabanın farklı donanım yapılarını iyice araştırıp doğru kararı vermeniz gerekmektedir.

Çeşitli tasarımı ve bütçeye uygunluğu açısından herkesin gözdesi konumuna gelmeyi başarmaktadır. Ayrıca üretim sırasında çeşitli donanım özelliklerini de kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Bu açıdan farklı donanım özelliklerine sahip olan bu aracı yakından tanıyabilirsiniz.

8. Renault Taliant

Renault Taliant, hem küçük tasarım hem de ekonomik olmasıyla merak edilmekte olan otomobiller arasında yer almaktadır. Bununla birlikte  Renault Taliant’ın farklı donanım modelleri ve yapıları da bulunmaktadır.

Diğer bir ifade ile küçük tasarım modeline sahip olması ile daha çok bayan alıcıları dikkat etmektedir. Aynı zamanda ekonomik fiyatıyla da alıcıları bu modeli almak için birçok araştırma yapmaktadır.

9. Seat Ibiza

Seat Ibiza, İspanyol üreticisi tarafından 1984 yılında üretilmektedir. İsmini İspanya Adası İbiza’dan   almaktadır. Ayrıca ekonomik fiyatlı ve  sportif tarzıyla ön plana çıkıp dikkatleri üzerine çekmeyi başaran otomobil modelleri arasında yerini almaktadır. Bunun yanında Seat Ibiza otomobil modelinin farklı seçeneklere sahip donanım özellikleri de bulunmaktadır.

Listede sıralamakta olduğumuz en ucuz sıfır araba fiyatları günümüze uygun bütçe aralığına sahip olmakta olan otomobil modelleridir.  Her bir araba modeli farklı şanzıman, yakıt ve donanım olanaklarıyla değerli alıcıların zevkine bırakılmaktadır. Cebinize uygun olan fiyat ve çeşitli özellikleri ile bu ucuz otomobilleri almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca sizlere uygun fiyat seçenek aralığı da sunmaktadır. Fakat bildiğiniz üzere bu otomobillerin avantaj ve dezavantajları da farklılık göstermektedir. Bu nedenle ihtiyacınızı ve bütçenizi dikkate alarak karar vermeniz sizin açınızdan daha önemlidir. Ayrıca bu iki kriteri göz önüne aldığınızda zor duruma düşmeden istediğiniz araba modelini cebiniz uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Genel anlamda ihtiyacınıza uygun olmakta olan arabayı satın almayı düşündüğünüzde farklı modelleri karşınıza kategoriler ile çıkmaktadır. Fakat bu modeller arasında sizin için hangisinin uygun olup olmadığını bulmak bir hayli zor olmaktadır. Bu açıdan sizin için en ucuz olan modeli bulabilmek ince bir araştırma yapmayı gerektirmektedir. Bunun yanında araştırma yaptığınızda alacağınız aracın donanım, motor ve şanzıman özelliklerini de dikkat etmemiz önemli bir boyut taşımaktadır. Bununla birlikte seçmekte olduğunuz aracın çeşitli modelleri birbirleriyle de kıyaslayarak aralarında sizin için uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Bu kapsamda almakta olduğunuz aracın size ne fayda sağlayacağını da düşünmeniz gerekecektir. Ayrıca alacağınız arabanın sadece avantajlarını düşünmeyin dezavantajlarının olduğunu da göz önünde tutmanız gerekecektir.

Süreç boyunca en ucuz araba olanaklarıyla sizler de istediğiniz otomobili seçebilirsiniz. Otomobilinizi seçerken dikkat etmekte olduğunuz hususları da göz ardı etmemelisiniz. İhtiyacınıza ve bütçenizi uygun olan ucuz araba modellerini araştırarak sizler de araç sahibi olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu açıdan istemezse sıraladığımız dokuz araba çeşidini inceleyerek sizler de bu modeller hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dolayısıyla içinize sinmekte olan araba modelini en iyi şekilde değerlendirerek otomobile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.  Ayrıca otomobil sahibi olmayı düşündüğünüzde alacağınız otomobilin olumlu ya da olumsuz yönlerinin olacağını da aklınızda bulundurmanız gerekecektir.

Benzer Yazılar
Bilgi BankasıBirevim

2024’te Yatırım Yapılacak En İyi Konut Projeleri

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Faizsiz Ev Sahibi Olmak İçin Şartlar Neler?

Bilgi BankasıBirevim

2024 Araç Kredisi Faiz Oranları ve Şartları

Bilgi BankasıKampanya

Vadeli Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × four =