2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

“2023 sonuna kadar 3 milyon aile” hedefi doğrultusunda var gücüyle çalışan BİREVİM, 2020 yılında yeni sözleşme sayısını, bir önceki yıla kıyasla yüzde 78 artırarak rekor kırdı. 2020 yıl sonu itibarıyla gerçekleştirdiği teslimatlarla milli ekonomiye 2,7 milyar TL katkıda bulundu.

4 yıl gibi kısa bir sürede sektörünün lokomotif gücü olma başarısı gösteren BİREVİM, sektöre ivme kazandırmaya devam ediyor. Özgün, insan merkezli yaklaşım ile sektörüne dinamizm kazandıran marka, tasarruf finansmanını tüm Türkiye sathına yaymak üzere çalışmalarını var gücüyle sürdürüyor. “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemiyle 4 yıldır ailelerin hayallerine kavuşmasını sağlayan BİREVİM, 2020 yılında yeni sözleşme sayısını, bir önceki yıla kıyasla yüzde 78 artırarak rekor kırdı.

1.2 Milyon Kişi Tasarruf Sahibi Olmak İçin Başvurdu

2020 sonu itibarıyla, zorlu pandemi sürecine rağmen geçen yıla kıyasla teslimat sayısını yüzde 59, teslimat finansman tutarını ise yüzde 85 artırarak, sürdürülebilir büyümesine devam etti. 2020 yılında BİREVİM’e 1,2 milyon kişinin tasarruf sahibi olmak için başvururken, bu başvuruların da yüzde 88’inin daha önce tasarruf finansı sektörüyle tanışmamış kişiler olması dikkat çekti.  Marka ayrıca 2020 yıl sonu itibarıyla gerçekleştirdiği teslimatlarla milli ekonomiye 2,7 milyar TL katkıda bulundu.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × 3 =