2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’de Arabanız Peşinat Olarak Kullanın

Birevim'de Arabanız Peşinat Olarak Kullanın

Tasarruf Finansının Mimarı BİREVİM’de arabanızı peşinat olarak kullanabilirsiniz. BİREVİM; en kârlı şekilde arabanızı peşinat olarak kabul eder ve sizi istediğiniz tasarruf yöntemine dahil eder. BİREVİM, insan odaklı finans anlayışıyla faaliyetlerini sürdürdüğü için her adımda tasarruf sahiplerinin yanında olur. BİREVİM, insan odaklı finans anlayışıyla, kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce ailenin mutluluğuna vesile olur. Üstelik tüm bunları yaparken faiz, ara ödeme, peşinat ve kira yardımı istemez. Peşinat ve ara ödeme isteğe bağlı olarak yapılır fakat kesinlikle zorunlu değildir.

Arabayı Peşinat Olarak Kullanmak

BİREVİM’de Arabayı peşinat olarak kullanarak ev alabilirsiniz; BİREVİM taksitle ev sahibi olmak için tasarruf adaylarına özel ödeme koşulları sunar. Geliriniz ne olursa olsun size özel ödeme koşulları sunan BİREVİM’de pek çok taksit seçeneği bulunur.

BİREVİM, arabanız için güncel ve gerçek fiyatlarda bedel belirler ve bu bedeli peşinat olarak kabul eder. Bedel size sunulur, kabul ettiğiniz takdirde peşinat olarak alır. Peşinat sayesinde belirlenen süreden daha önce ev sahibi olursunuz.

Bu aşamadan sonra yapılacak işlemler aynıdır. Alacağınız evin tutarını belirtirsiniz ve işlemleriniz başlar. Belirlenen tutardan, ödeyeceğiniz peşinat miktarı düşülür. Bu sayede ödenecek net tutar belirlenir. Daha sonra yapılacak taksit sayısı ve taksit tutarları belirlenir. Bu değerlerin belirlenmesi, kaç kişilik gruplara dahil olacağınızı belirler. Örneğin; 50 taksit yaptırdınız, bu şekilde 50 kişilik tasarruf grubuna girersiniz. Taksit sayısı, ay sayısı ile doğru orantılıdır. Bütün bu hususlar belirlendikten sonra sözleşme yapılır ve BİREVİM ile karşılıklı olarak imzalanır.

BİREVİM Tasarruf yöntemleri nelerdir?

  • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Sıra Tespitli Tasarrufla Yöntemi V2
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

BİREVİM’in Tasarruf Finans Uzmanları, ihtiyacınıza göre size en uygun tasarruf yöntemini sunar ve bütçenize göre size bir ödeme planı çıkarır. Dahil olduğunuz tasarruf yöntemine göre size kesin son teslim tarihinizi aktarır. Eğer Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi’ne dahil olmak isterseniz yer alacağınız tasarruf grubunu bildirir. Sonrasında Sıra Tespiti günü, noter huzurunda gerçekleşen sıra tespitinde teslim alacağınız tarih belirlenir.

Bu aşamada Türkiye’nin istediğiniz bölgesinden ve şehrinden, istediğiniz evi seçebilirsiniz. Peşinatsız ve taksitle araba almak istiyorsanız bulunduğunuz il ve ilçedeki BİREVİM şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde bir BİREVİM şubesi yoksa 444 23 53 telefon numaralı İletişim Merkezimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

18 − fifteen =