Faizsiz Ev Almak İstiyorum - Faizsiz Ev Kredisi | Birevim

FAİZSİZ EV ALMA FIRSATIFaizsiz ev sahibi olmak için yıllarca uğraşanlar ve faiz ödemelerine karşı olanlar için geliştirdiğimiz sistemle, yıllardır güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Birevim Elbirliği Sistemi, ev almanın en kolay yollarını sizin için geliştiriyoruz. En büyük problemlerden biri olan faiz ödemelerine karşı getirdiğimiz sistemle, her gelirden vatandaş kolaylıkla ev sahibi olabilir, taksitlerini kendi planına göre ayarlayabilir.

Birevim olarak, tek hayali, faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenleri bir araya getirerek ve bu isteklerine ulaşmalarında tüketicilere güvenilir bir yol sunuyoruz. Dayanışma ve yardımlaşma esasına dayanan politikamız sayesinde, yıllardır birçok kişi faizsiz bir şekilde evlerine kavuştular. Birevim El Birliği sisteminde, herhangi bir faiz uygulaması bulunmamaktadır. Kredi kullanmadan ve ara ödeme şartı aranmadan her ay yüzlerce kişinin ve ailenin ev sahibi olduğu sistemde, evinizi dilediğiniz yerden seçebiliyorsunuz.

Birevim Faizsiz Ev Alma Modelleri

4 yıllık Birevim deneyimi ve güvencesi kapsamında Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz eve size en uygun şekilde sahip olabilmeniz için sizlere 3 farklı faizsiz ev alma sistemi sunuyoruz.

 • SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ
 • Evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir. İsteyen hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabilir. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

 • SERBEST PLANLI TASARRUF YÖNTEMİ
 • Evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz serbest olarak planlayacağınız ödemelerinize göre belirleyebilirsiniz. Serbest Planlı Tasarruf Yöntemde bütçenize göre her şey sizin elinizde... Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

 • KONUT DEĞER ENDEKSLİ TASARRUF YÖNTEMİ
 • Konuta Değer Endeksli Yöntemde de evinizi alacağınız tarih, noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle belirlenir. Bu yöntemde teslim tarihiniz geldiğinde evinizin değeri korumuş olur. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak alacağınız evin değeri de artar. Böylelikle teslim tarihinizde evinizi artan değer üzerinden alırsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birevim İle Faizsiz Ev Almanın Avantajları

 • İstediğiniz eve faizsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz,
 • Bankalara ödeyeceğiniz yüksek faizlerden kurtulabilirsiniz,
 • Türkiye’nin istediğiniz yerinden faizsiz ev alabilirsiniz,
 • Sıfır peşinat ya da düşük peşinat miktarlarıyla sisteme dahil olabilirsiniz,
 • Krediye uygun olmayan ev, arsa gibi gayrimenkulleri satın alabilirsiniz,
 • Araba, arsa veya eski evinizi peşinat olarak sunabilirsiniz,
 • Ek masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Günümüzde faiz ödemeden konut sahibi olabilmenin zorluklarına rağmen, Birevim, geliştirdiği sistemlerle, özellikle dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapma konusunda öncü kabul ediliyor. Kurulduğu günden bu yana, birçok vatandaşı ortak amaçta birleştiren Birevim, el birliği sistemi ile binlerce vatandaşı, bankaların faiz ödemeleri uğraştırmadan faizsiz ev sahibi yapıyor. Diğer yöntemlere göre, çok büyük kolaylıklar sağlayan sistem, tamamen tüketici odaklı ve ihtiyaçlarına göre çıkarılan planlama ile çalışıyor.

Kuruluş Yılı

Şube Sayısı

Toplam Teslimat

İletişim Bilgisi

2016 81 10.804 444 23 53

Türkiye genelinde 81 şube ile faaliyet gösteren Birevim, 4 yıllık süre zarfında 10.804 kişiyi veya aileyi faizsiz bir şekilde ev sahibi yapmıştır. Birevim olarak ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin faizsiz, peşinatsız olarak alınmasında katkı sağlamaktayız. Birevim aylık ortalama 1.000 aileyi hayallerine kavuşturmaya devam ediyor.

Faizsiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
 • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?