Faizsiz Ev Almak İstiyorum - Faizsiz Ev Kredisi | Birevim

FAİZSİZ EV ALMA FIRSATIFaizsiz ev sahibi olmak için yıllarca uğraşanlar ve faiz ödemelerine karşı koyamayanlar için geliştirdiğimiz sistemle, yıllardır, güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Birevim Elbirliği Sistemi, ev almanın en kolay yollarını sizin için geliştiriyor. En büyük problemlerden biri olan faiz ödemelerine karşı getirdiğimiz sistemle, her gelirden vatandaş kolaylıkla ev sahibi olabilir, taksitlerini kendi planına göre ayarlayabilir.

Birevim olarak, tek hayali, faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenleri bir araya getiriyoruz ve bu isteklerine ulaşmada tüketicilere güvenilir bir yol sunuyoruz. Dayanışma ve yardımlaşma esasına dayanan politikamız sayesinde, yıllardır, birçok kişi, faizsiz konutla tanıştı ve ev sahibi olabildi. Birevim El Birliği sisteminde, herhangi bir faiz uygulaması bulunmuyor. Kredi kullanmadan ve ara ödeme şartı aranmadan her ay yüzlerce kişinin ve ailenin ev sahibi olduğu sistemde, evinizi dilediğiniz yerden seçebiliyorsunuz.

Günümüzde faiz ödemeden konut sahibi olabilmenin zorluklarına rağmen, Birevim, geliştirdiği sistemle, özellikle dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapma konusunda öncü kabul ediliyor. Kurulduğu günden bu yana, birçok vatandaşı ortak amaçta birleştiren Birevim, el birliği sistemi ile binlerce vatandaşı, bankaların faiz ödemeleri uğraştırmadan konut sahibi yapıyor. Diğer yöntemlere göre, çok büyük kolaylıklar sağlayan sistem, tamamen tüketici odaklı ve ihtiyaçlarına göre çıkarılan planlama ile çalışıyor.

Her tüketicinin ihtiyacına yönelik yapılan planlama ve taksitlendirmelerle çalışan el birliği sisteminde, faiz ödemesi bulunmuyor. Vatandaşlar, diledikleri bölgeden seçtikleri evlere, kendi ödeme olanakları dâhilinde yapılan planlamalarla sahip olabiliyor.

Faizsiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Birevim kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?