2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimEkonomi & FinansGenel

Birevim, Malazgirt Zaferi’ni Andı; Ağustos Ayında 1071 Anahtar Teslimatı Gerçekleştirdi!

Ağustos Ayında 1071 Anahtar Teslimatı Gerçekleştirdi!

TÜİK verilerine göre ilk yarıda Türkiye genelinde 484 bin 443 konutun satışı gerçekleşti. 2019 yılının ilk 6 ayında konut satışları geriledi. Aylık 60 bin ile 100 bin arasında gerçekleşen satışlarda Birevim’in sunduğu kolay ve ulaşılabilir sistem, her geçen gün daha büyüyor. Yıl sonu hedefine erken erişen Birevim, sene sonu hedefini %50 artırdı.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Birevim Ağustos teslimatlarını yaparken 26 Ağustos 1071’de kazanılan Malazgirt Zaferi’nin yıl dönümüne özel 1071 anahtar teslimatı yaptıklarını söyledi.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, bir basın açıklaması yaparak geçtiğimiz Ağustos ayında 1071 aileye ev veya araç teslimatı gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti. Çiftçi: “2016 yılında kurulduğumuzda bu işe 27 anahtar teslimatı ile başladık. Şimdi ise ayda 1000’in üzerinde anahtar teslimatı yapabiliyoruz. Aslında hedefimiz yılsonu itibariyle ayda 1000 teslimat gerçekleştirmekti, ama biz daha hızlı büyüdük. Binin üzerinde teslimat ile sektöre taze kan getirdik. Teslimat sayımızın artması müşteri memnuniyetimizin de arttığını gösterir. Müşterilerimizin bize duyduğu güven her geçen gün büyümemizi ve şube sayımızı artırmamızı sağlıyor. Birevim olarak Ağustos sonu Malazgirt Meydan Muharebesi’nin yıl dönümü olması sebebiyle teslimat adedimizi 1071 olarak gerçekleştirip daha da anlamlı hale getirdik. Bununla birlikte 2019 yılında aylık 5000 civarı satış sözleşmesi gerçekleştiriyoruz. Yıl sonu itibariyle hedefimiz yenilendi ve ayda 1500 aileyi ev veya araç sahibi yapacağız. Hedefimize ulaşmak için hep birlikte canla başla çalışıyoruz”dedi.

“FAİZSİZ FİNANS SEKTÖRÜ BÜYÜYOR”

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün büyüyüp güçlendiğini vurgularken sözlerine şöyle devam etti: “Birevim’den sonra en önemli kazanımlardan biri de sektörün hacmi oldu. Birevim’den önce bu sektörde aylık ortalama 2 bin 500 yeni müşteriyle sözleşme imzalanırken bu yılın sonu itibariyle aylık ortalama 18 bin civarında yeni sözleşme imzalanacak. Bu konuda sekiz kattan fazla büyüme görüldü.”

“MÜŞTERİMİZE EKSPER HİZMETİ VERİYORUZ”

Birevim Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu üyesi Mehmet Ali Özdemir ise: “Ev, araç ya da arsa alan müşterilerimiz için eksper hizmeti de veriyoruz. Özellikle ilk defa ev veya araç alacak müşterilerimize rehberlik hizmeti vererek memnuniyeti sağlıyoruz. Eksperlerimiz, taşınır veya taşınmaz üzerinde icra takibini, tapusunu, iskan planını, ya da hasar kaydını inceliyor. Böylece teslimat zamanı gelen müşterilerimiz mağduriyet yaşamadan anahtarına kavuşuyor.” diye konuştu.

 

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one + four =