2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Evim Evim Güzel Evim

Birevim modeli

Şüphesiz kiracı olmak, yaşadığın evin sahibi olamamak çok zor bir durum. Herkes ev sahibi olmayı ve evinde rahat bir şekilde yaşamayı ister. Bu yüzden pek çok kişi “Evim Evim Güzel Evim” demek için ev sahibi olmanın hayalini kurar. Günümüzde ev sahibi olmak için birçok yöntem bulunur.

Bankaları kullanarak ev sahibi olmak çok zorlu bir durum ortaya çıkarabilir. Zira yüksek faiz oranları ve peşinat zorunlulukları bankaların daha az tercih edilmesine yol açar. Her bütçeden ailenin gelirine yönelik ev alma yöntemleri sunan BİREVİM’de ev sahibi olmak oldukça rahattır. Zira Birlikte Tasarruf Finansı’nda ne faiz ne peşinat ne de ek maliyet gibi ağır yükler bulunmaz. Alacağınız evin değeri kadar tasarruf yapar, evinizi borçlanmadan birikimle satın alabilirsiniz

BİREVİM ile Ev Sahibi Olma

BİREVİM’de yapılan sıra tespitleri noter huzurunda gerçekleşir. Yıllardır yüzbinlerce insanın ev sahibi olmasına vesile olan BİREVİM’de farklı ev alma yöntemi bulunur. BİREVİM,  tasarruf sahiplerine 3 farklı tasarruf yöntemi sunar. Bu yöntemler hemen hemen birbirine benzer. Hepsinin ortak noktası ise, insanları tasarrufla, faizsiz bir şekilde ev sahibi yapmasıdır. Bu yöntemler; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi’dir. Bu yöntemler aracılığıyla BİREVİM vesilesiyle hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Birevim Kampanyaları

BİREVİM Ev Alma Yöntemleri nelerdir?

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi:

Bu yöntemi kullanacak olan kişilerin evi alacağı tarih noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belli olur. İster peşinat ödeyerek ister peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Belli olan tarih ile hemen kısa süre içerisinde evinizi alabilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2:

Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan bu yöntemde kişi alacağı eve, taksit sayısına ve ödeyeceği tutara kendi karar verir. Bu yöntemde de evin satın alınacağı tarih noter tarafından belirlenir.

Serbest Tasarruf Yöntemi:

Evini teslim alınacağı tarihi ve o zamana kadar yapılacak olan ödeme yöntemlerini serbest olarak kişi kendi belirler.

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi:

Bu yöntemde de noter huzurunda tarih ve sıra tespit edilir. Bu yöntemin özelliği, evi almaya karar verdiğiniz zaman fiyat sabitlenir ve değeri arttığı zaman yüksek değerdeki aynı parayla evi satın alırsınız.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × four =