444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenelHaberSesli Makaleler

Genç ve Kalifiye İş Gücü İstihdamı Büyüyor

Genç ve Kalifiye İş Gücü İstihdamı Büyüyor

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, çalışan sayılarının 3 yılda 908 kişiyi bulduğunu ve sayının her geçen gün arttığını ifade etti.

Çiftçi, yaptığı yazılı açıklamada; Birevim olarak istihdama katkı sağlamak amacıyla çalışan sayılarını 3 yılda 908 kişiye çıkardıklarını, çalışanlardan 451’nin kadın 458 kişinin ise erkek olduğunu belirtirken, 782 kişinin Türkiye’nin birçok ilindeki şubelerde 127’sinin ise Genel Müdürlük’te istihdam edildiğini vurguladı.

Bugüne kadar 431 kişi eğitim aldı…

Çiftçi, eğitime çok önem verdiklerini, her bir çalışanın işe alınmadan önce Birevim’in okulu olan Tasarruf Akademi’de üç hafta süren bir eğitim gördüğünü, bu eğitimin sonucunda başarılı olanların Birevim bünyesinde istihdam edildiğini ve Tasarruf Akademi bünyesindeki eğitmenlerin alanlarında deneyimli, uzman kişiler olduklarını kaydetti.

Birevim’in okulu Tasarruf Akademi ile ilgili açıklama yapan Tasarruf Akademi Müdürü Mirsat Öğretmenoğlu ise: “5’i dışardan olmak üzere 19 eğitmenimiz bulunuyor. Bireysel Müşteri Temsilcisi adaylarımız 25, Saha Tanıtım Temsilcisi adaylarımız ise 15 gün eğitim alıyor. Ağustos ayında; Tasarruf Akademi bünyesinde eğitim alan 38 kişi arasından başarıyla mezun olanlar görev yerlerinde işe başladı. Şu anda ise 25 adayımız eğitimlerine devam ediyor. Tasarruf Akademi kurulduğundan bugüne kadar 431 kişi eğitim aldı.”dedi.

“Çalışanlarımızın mutluluğu bizim için önemli”

Murat Çiftçi, çalışan mutluluğuna önem verdiklerini, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla zaman zaman çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini, Birevim’i tercih eden gençlerin kariyer planlaması yapabildiğini ve bu yolda kolay alabildiğini kaydetti. Genç ve dinamik bir kadrolarının olduğunu, yenilenen, değişen ve gelişen bir şirket olduklarını belirten Çiftçi: “Hedeflerimize uygun planlamalarımızı yapıp 2020 yılına motive olmuş, yenilenmiş bir vaziyette gireceğiz. Teknolojik alt yapımızı eksiksiz hale getireceğiz. Tasarruf Akademi’de daha köklü eğitimlerin verilmesini sağlayacağız. Çalışan kariyer yönetimi planlamamızı daha etkin hale getireceğiz. Topyekün refah seviyemizi daha ileriye taşıyacağız.” dedi.

Detaylı haber içeriklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Birevim

Birevim'de Ara Ödeme Var Mı?

Birevim

Birevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

Birevim

Birevim Sektör Farklılıkları Nedir?

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 7 =