2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Genel

Birevim İftar Programı

Birevim İftar

Konut sektörü başta olmak üzere 78 marka temsilcisi, Birevim’in düzenlemiş olduğu iftar programında bir araya geldi.

Birevim iftar programına katılan markalar arasında; Özdilek Holding, Yeşil İnşaat, Erguvan İnşaat, Torunlar GYO, Özyurtlar İnşaat, Yalçıntepe İnşaat, Buvan Yatırım gibi sektörün öncüsü pek çok firma yer aldı.

Programa katılan marka temsilcilerine Birevim yöntemlerinin sunumu yapıldı. Davetlilere Birevim yöntemlerini nasıl buldukları sorulduğunda ise; orta ve alt gelir grubu başta olmak üzere herkesin böyle bir yönteme ihtiyacının olduğu, konut sektörüne farklı bir ivme kazandıracağı ortak görüşünün hakim olduğu gözlemlendi.

Programda konuşma yapan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi davetlilere hitaben şunları söyledi:

Bazen Birevim’i nasıl tanımlarız diye düşünüyorum. Bana göre Birevim, baharın müjdeleyicisi bir çiçek gibi… Çünkü bizler yola çıkarken “bir evim olsun” diyen ancak bu hayaline ulaşamayanların hayatlarına dokunmayı, mutluluklarına vesile olmayı amaçladık. Toplumumuzun değerlerini, hassasiyetlerimizi ve duyarlılığımızı ortaya koyduk. Her zaman özümüzün ve sözümüzün bir olması gerektiği inancıyla, güzel ve hayırlı bir başlangıç yaptık.

Malumunuz ülkemizde orta ve alt gelir grubu ailelerin ev sahibi olması hayli zor. Tabana yayılmış, kolay bir ev alma yöntemine duyulan ihtiyacın farkına vararak yepyeni bir ev alma modeli oluşturduk. Adeta faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımladık. Geçmiş tecrübelerimizle yenilikçi bakış açımızı birleştirip, toplumumuzun ve bizlerin hassasiyetlerini göz ardı etmeden yeni bir ev alma yöntemini halkımızın hizmetine sunduk.
Bir evim olsun diyen milyonlarca insanı tasarrufa dayalı faizsiz bir finansman yöntemiyle kolaylıkla ev sahibi yapmayı amaçlıyoruz.
Malumunuz ülkemizde konut üretimi ve konut talebi özellikle son 10 yılda artış gösterdi; ancak üretilen konutların alımı noktasında duyulan finansman ihtiyacı orta ve alt gelir grubunda olanlar için hala çok zor. Finansman ihtiyacını en uygun şekilde çözdüğümüz takdirde ben inanıyorum ki, konut sektöründe çok ciddi ilerleme meydana gelecektir. Tabana yayılmış bir talep oluşacağı gibi, konut üreticileri de ürettikleri konutları en uygun koşullarla tüketiciye sunmuş olacaklardır.

Bugün konut üreticisi firmaların satış ofislerine gelenlerin büyük çoğunluğunun peşin parası olmadığı için krediye yöneliyor ancak; yeterli tasarrufa sahip olmadığı ve ödeme koşulları bütçesine uygun olmadığı için kredi kullanamıyor. Dolayısıyla konut sahibi olamıyor. Bizler uygulamaya koyduğumuz yeni yöntemimizle, insanların konut sahibi olmaları için gerekli olan finansı tasarrufa dayalı bir yöntem ile sağlıyoruz. İnşallah tasarrufa dayalı faizsiz finansman modelimizle konut sektörüne bu anlamda ivme kazandıracağımıza inanıyoruz.

Ülkemizde hane halkının birincil ve en önemli borçlanma kalemi bir ev bir araba, başta bu iki ihtiyaç olmak üzere geleceğe yönelik farklı ihtiyaçlarını da giderebilmeleri için finansmana ihtiyaç duyuyorlar. Biz, Birevim’in tasarrufa dayalı faizsiz modeliyle hane halkının ekonomik yönden güçlenmesine ve gerekli finansmanı oluşturmasına imkan sağlıyoruz.

Benzer Yazılar
BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

Ekonomi & FinansGenel

Tasarruflarla Türkiye Nasıl Daha Güçlü Hala Gelir?

GenelMerak Edilenler

Geleceğinizi Planlamanın En Yeni Yolunu Açıklıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten + 16 =