2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

tasarruf ve sağlık 1

Tasarruf yapmaya başlamak, geleceğinizi planlamak için atacağınız ilk adımdır. Bu ilk adımı attıktan sonra ise istikrarlı bir şekilde tasarruflarınızı sürdürmeniz gerekir. Tam da bu noktada ihtiyacınız olan şey bir tasarruf planı yapmaktır!

Fakat bu süreçte geleceğimizi planlamak kadar bugünümüzü de düşünmemiz ve hayatın karşımıza çıkaracaklarına hazırlıklı olmamız da önemlidir. Bu yüzden de ihtiyaç duyduğumuzda kullanabileceğimiz bir tamamlayıcı sağlık sigortası en büyük destekçimizdir. Peki, hem tasarruf yapmak hem de tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olmak için ne yapmalısınız? Tasarruf planınızı oluştururken nelere dikkat etmelisiniz? Bir tasarruf planına dahil olmanın avantajları nelerdir? Gelin birlikte cevaplayalım.

Tasarruf Planı Nedir?

Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için tasarruf yapmaya başladınız fakat bunu sistemli bir şekilde devam ettiremiyor musunuz? Öyleyse yapmanız gereken şey bir tasarruf planıdır. Fakat bu planı hazırlarken aylık tasarruf hedefinizi belirlemeniz, gelir ve giderlerinizi not etmeniz, bütçenizin bir kısmını ayırmanız ve istikrarınızı korumanız gerekir.

Tüm bunları tek başınıza yapmak istemiyorsanız tasarruf planınızı birlikte yapmak için BİREVİM’e gelebilirsiniz! Çünkü gelecek için bir planınız varsa size uygun bir tasarruf planımız var! BİREVİM’de bütçenize, koşullarınıza, aylık yapabileceğiniz tasarruf miktarınıza göre birlikte oluşturduğumuz tasarruf planınız ile gelecek planınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarruf Planına Dahil Olmanın Avantajları

BİREVİM’de bireysel tasarruflarınıza kıyasla hem daha kısa sürede hem de size özel oluşturulmuş tasarruf planının avantajlarıyla gelecek planınıza ulaşırsınız. Tıpkı sizler gibi tasarruf sahiplerinden oluşan gruplarla birlikte sistemli bir şekilde tasarruflarınızı yaparsınız. Birlikte çıktığınız bu tasarruf yolcuğunda gelecek planlarınızı birlikteliğin gücüyle gerçekleştirirsiniz.

Kasım Kampanyalarımızı Keşfedin

Gelecek için bir planınız varsa size uygun bir tasarruf planımız var! Üstelik Kasım ayı kampanyalarımızı keşfederek en avantajlı şekilde bir tasarruf planına dahil olabilirsiniz!

Tasarruf Finansına Hoş Geldin Fırsatı

Tasarruf Finansı ile tanışmayan kalmasın diye çalışma bedelinde indirim yaptığımız kampanyamız Kasım ayında da devam ediyor!

Siz de hemen “Tasarruf Finansına Hoş Geldin” fırsatından yararlanarak ister konut isterseniz de araç planınızı gerçekleştirin, indirimli çalışma bedeli fırsatından yararlanın!

“Planı Yaptım, Sağlığım Da Tamam! Kampanyası”

Bu kış hem gelecek planlarınız hem de sağlığınız tamam! Kasım ayı boyunca geçerli olan “Planı Yaptım, Sağlığım Da Tamam! Kampanyamız” kapsamında her yeni açılan tasarruf planına tamamlayıcı sağlık sigortası hediye!

Siz de gelecek planlarınız için bir tasarruf planına dahil olun, ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için tamamlayıcı sağlık sigortası fırsatını yakalayın!

Kampanyalarımızdan yararlanmak ve size özel fırsatları keşfetmek için bize 444 23 53 numaralı iletişim merkezimizden ulaşabilir ya da sizi aramamız aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Şimdi bir tasarruf planına dahil olma sırası sizde!

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × 3 =